Wpis z mikrobloga

Alice to Zouroku - okej widziałem na razie tylko 20 minut, ale ta seria chyba sprawi mi wielką przyjemność. Pamiętacie Mike'a z Breaking Bad? Najwyraźniej przeżył, przeniósł do Japonii i teraz będzie chyba musiał współpracować/opiekować się loli posiadającą nadprzyrodzone moce :D
http://www.crunchyroll.com/alice-zoroku

Pierwsze chwile były takie sobie (ojej znowu jakieś bitewne durne SciFi z dziewczynkami), ale potem pojawił się nieco gdurowaty dziadek i pozamiatał. Zapowiada się zabawna interakcja, do tego te nagłe przechodzenie w CGI bawi swoją prostotą modeli ^^

#anime #alicetozouroku #aliceandzouroku #manga #animenowysezon #crunchyroll #seriale
80sLove - Alice to Zouroku - okej widziałem na razie tylko 20 minut, ale ta seria chy...

źródło: comment_94GK3YAFwdWwGBo4QDekhrieYMTFCWJ0.jpg

Pobierz
  • 7
@TheArt:
Z pewnością ktoś tam przetłumaczy.

Okej, jednak gościu jest trochę kimś innym niż Mike z Prison Break, ale nadal ma ten podobnie poczciwy, staruszkowy charakterek i sympatyczną interakcję z dużo młodszą towarzyszką ^^
Jakby nie to ohydne CGi, to bym był w pełni pozytywnie nastawiony do reszty serii. Czegoś tak żałosnego już dawno nie widziałem. Z naprawdę pięknej kreski nagle robi się scierwo.
@Higurashi777:
Mnie rozbawiło. Może dlatego, że cała otoczka fabularna mnie w tej serii tak znowu nie obchodzi. Jak dla mnie specjalnie ma być to typowa wydmuszka paranormalna z dziewczyn(k)ami, z tą różnicą, że dla odmiany teraz główna bohaterka spotyka nie licealistę, a kogoś dorosłego, wręcz sędziwego.

Jak będę chciał sobie obejrzeć napieprzanie to włączę sobie jakieś inne gówno bez charakteru, a jest tego masa na przestrzeni ostatnich lat (np. Hitsugi no