Wpis z mikrobloga

@Minette: "it is easy, when the skills are legendary"

a w Polskiej drużynie Mkr ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak legendarne skile jak stabilna sytuacja we Francji ( ͡º ͜ʖ͡º) #pdk
  • Odpowiedz
@weshu: za tyle lat pracy nad budowaniem community mu się należy. A nie przyjdzie jakiś obszczypłot "ej ja jestem pro musze na turniej plx gajs". Pluje na takie pseudo pro oburzone cielęta.
  • Odpowiedz
@bobjeden: @Hajmus: Argument jest oczywisty. Jeśli w naszym kraju do najlepszych zawodników zostaje wybrany słabo grający, chamski i zarozumiały idol nastolatków to albo poziom HS w Polsce jest bardzo słaby albo wybór jest nieporozumieniem. Proste.
  • Odpowiedz
  • 2
@Hajmus ja się nie zgadzam, w to na tych turniejach może grać każdy, kto ogarnia grę i talię, 80% to i tak zależy co dojdzie do ręki. Niestety, ale to prawda, rng jest za duże by nazwać ta grę skillowa. Taki Starcraft 2 jest przykładem skillowej gry, gdzie wygrana zależy od umiejętności i tylko od Ciebie. Grasz gorzej, przegrywasz. A hearthstone? Dostajesz karty do d.. przegrywasz.
  • Odpowiedz
@weshu: twitch w Polsce to w większości przypadków rakowe gówno z upośledzonym community, gdzie wystarczy pokazać swoją mordę przed kamerką i stajesz się automatycznie guru i ludzie się Ciebie słuchają jakbyś niewiadomo kim był. Wybór jak dla mnie beznadziejny również, no ale co zrobisz, po prostu można mieć #!$%@? na ten gówno event i jakoś łatwiej z tym, zresztą jak tu wyżej zostało napisane, to i tak RNG-fiesta.
  • Odpowiedz
@bgb1: Z samego faktu spędzenia ostatnich ponad 3 lat grając praktycznie cały czas, jego poziom nie jest tragiczny (na pewno lepiej gra od wszystkich casualów co graja pare gier wieczorem po pracy) ale robi masę błędów i poprostu nie ma do tego ani głowy ani talentu. Do streamu (gdyby nie sposób bycia i charakter) się nadaje, ale nie na turnieje.
  • Odpowiedz
@weshu: No ale umówmy się, to nie jest typowy poważny turniej. Tutaj z samego założenia mają być najpopularniejsi reprezentanci danych krajów (prócz tego jednego wylonionego wg punktacji). No i patrząc na to kto się dostał nie jest zaskoczeniem, że są tutaj Black i Mkr, czyli topka polskiego HS na twitchu pod względem widzów. Jasne, szkoda że taki Zetalot się nie zakwalifikował, ale co się dziwić skoro streamuje po angielsku i tym
  • Odpowiedz
Jeśli w naszym kraju do najlepszych zawodników zostaje wybrany słabo grający, chamski i zarozumiały idol nastolatków to albo poziom HS w Polsce jest bardzo słaby albo wybór jest nieporozumieniem. Proste.


@weshu: albo osoba, która poświęciła lata na tworzenie grupy fanów, która go wspiera i na niego zagłosowała. Proste.
  • Odpowiedz