Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
hej Mirki. Różowy pasek, lvl 25. Niedawno zmieniłam pracę (korpo) i przeprowadziłam się do Katowic. Kompletnie nie znam miasta od strony nocnego życia i mam do Was pytanie - do jakich knajp/lokali chodzi katowickie korpo? Mam na myśli takie, gdzie uczęszczają ludzie mniej więcej 25+, a nie rozwrzeszczane małolaty i sebki.
#korposwiat #pracbaza #katowice #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 28
ale tak serio to o co sie #!$%@?? przecież napisała, że chodzi jej głównie o kryterium wiekowe, i żeby sebiksów nie było, a że duża część ludzi z dużych miast po studiach ląduje w korpo to inna sprawa :{


@alicemeow Bo mogę. #!$%@?ło mnie to określenie "katowickie korpo", jakby ktoś 25+, ale z małej firmy spod Katowic był gorszy.
@alicemeow: dokładnie XD też nie pracuję w korpo, ale jak dla mnie opka pyta po prostu o jakieś miejsce, gdzie może poznać trochę ludzi wykonujących podobny zawód. Być może takie 'specyficzne' kluby są, nie wiem, ale nie wierzę, że ludzie o których pyta chodzą np. do Energy 2000 XD połowa komentarzy to zbędna gównoburza
@alicemeow @Martiks Nie pracuje w korpo. Ale! Mój dobry przyjaciel pracuje w takim typowym korpo na wyższym stanowisku. Różnica jest taka, że jak spytacie się go czym się zajmuje nigdy nie odpowie, że jest trybikiem w korporacji. Wiecie dlaczego? Bo mimo tego, że teraz to modne określenie (mój szyderczy post o callcenter), jest bardzo negatywne. Wiedzą to tylko Ci, którzy serio tak pracują, jebiąc nadgodziny i wyrywając sobie włosy z głowy aby