Wpis z mikrobloga

Masz do pokonania trasę 2600 km do Grecji i z powrotem. Środek lokomocji to samochód, którego jeszcze nie masz, a masz do wydania na niego 15 tys. zł Nie możesz robić żadnego remontu poza standardowym paskiem rozrządu, płynów i filtrów. Szukasz więc samochodu w najlepszym stanie technicznym za taką kasę, co wybierasz?

#samochody #motoryzacja #mechanika #mechanikasamochodowa
pogop - Masz do pokonania trasę 2600 km do Grecji i z powrotem. Środek lokomocji to s...

źródło: comment_OJs23AUek7dfbFr6mK2N8wYyHh4iDgO0.jpg

Pobierz
  • 150
pokonania trasę 2600 km do Grecji i z powrotem. Środek lokomocji to samochód, którego jeszcze nie masz, a masz do wydania na niego 15 tys. zł Nie możesz robić żadnego remontu poza standardowym paskiem rozrządu, płynów i filtrów. Szukasz więc samochodu w najlepszym stanie technicznym za taką


@pogop: Opel Astra G rocznik 2008 kombi. Rozrządu nie musisz wymieniać bo na łańcuszku. W 10tys ze wszystkim sie zmiescisz. Albo jakaś Fabia?
@pogop: We wrześniu kupiłem Citroena C4 w diselu (silnik 1.6, na liczniku jakos 205 tys.) i pojechalem na balkany (w sumie 4700 km) w październiku. Nic w nim nie robiłem przed wyjazdem. Poza tym że mi odpadła rejestracja bez problemów :D Średnie spalanie 5,5l a jakoś się nie przejmowałem eco-drivingiem
@pogop: Ale wiesz, że praktycznie każdy SPRAWNY samochód powinien bez problemu przejechać 2600km? Oczywiście nie ma reguły, bo jak będziesz miał pecha to nówka z salonu Ci się za 500km popsuje, ale odległość na drugi koniec europy i powrót to nie wycieczka w kosmos. Ja dwa lata temu robiłem 2400km w jakieś 30h, a auto miałem 13 letnie renault (wg znawców powinno już od dawna na lawecie się tylko przemieszczać), nie
@pogop: miałeś jakąś lagunę czy tylko tak powielasz bzdury? Ja swoją mam 4 lata, zrobiłem nią ponad 80 tys km i tylko naprawy eksploatacyjne poczyniłem. O auto trzeba dbać i tyle ale jak ktoś wymienia oleje co 30 tys to nie ma co się dziwić.