Wpis z mikrobloga

@n0xx: Jak chce się pracować w jakimś zespole gdzieś w korpo, to jest niemal wymagana znajomość i praca na Sketchu. Jak mam się rozwijać to chcę się przerzucić na macbooka. :)
Nie obchodzą mnie gry.

@vasil: Podłącze do niego dwa monitory, z tego co wiem to łatwo udźwignie. A do pracy gdzieś w terenie, też się sprawdzi, wg mnie.
@CygaroZwasem: A nie lepiej na firme znajomego i odliczyć to
@Wynoszony: Nie spodziewaj się, że zrobisz dużo gdyby przyszło Ci pracować tylko na tej matrycy. Ja już zastanawiam się skąd wytrzasnąć dodatkowy monitor do domu rodzinnego (bo czasem tam też muszę ogarnąć jakąś pracę). Jak przyzwyczaisz się do pracy na wielu monitorach, nie będziesz już potrafił działać na jednej, małej matrycy.
@Wynoszony: Wiem, tylko ja teraz trochę pluję sobie w brodę, że nie brałem pod uwagę 15". Do szybkich zleceń powinno to wystarczyć jak nie masz pod ręką drugiego monitora.
@Wynoszony: ja się na 13" przesiadłem z 17", dzięki retinie i skalowaniu na ekranie mieści się mniej więcej tyle samo (przy max skalowaniu nawet więcej), jeśli zamierzasz podłączać dodatkowy monitor, albo dwa, to w ogóle nie ma o czym mówić. Dodatkowo jeśli używa się touchpada, a nie myszy, to praca na wielu pulpitach w ramach jednego monitora jest niesamowicie wygodna (gesty).
Nie słuchaj ludzi, którzy piszą o "wydajniejszych potworach", mam drugiego
@Wynoszony: mam na mysli,ze musisz brac pod uwage, ze kasa za lapka lacznie z pradem i softem musi w 2 lata zwrocix sie
Czyli np
Zarabiac chcesz na reke na rok 36tys(3 tys na reke miech)
To tak na serio musisz zarobic 43 tys zl pi razy oko.