Wpis z mikrobloga

Pytanie. Czy myślicie, że do pracy w IT np. informatyk bo takowej szukam warto zrobić na imiennej stronie internetowej portfolio z projektami np. symulatorów F1 zarobkowych (takie duże czerwone z żywicy z monitorem i pedałami) bo takowe właśnie projektowałem i opiekowałem się? #praca #pracait #pytanie
  • 12
@berials: zasadniczo z moim "ogólnym" obeznaniem jak to mówią ze wszystkim i w niczym (Windows/Linux/układy scalone itp.) to na początek ogólny informatyk chociaż marzy mi się jakiś serwis specjalistyczny, a docelowo kierownictwo jakiegoś projektu :) Kierowałem tymi projektami i nie tylko co wspomniałem na początku samodzielnie więc coś tam liznąłem.
Dodatkowo zanim się pojawią głosy że komuś zjadło kasę itp. to nie moja wina :) ponieważ wszystkie, którymi ja się opiekowałem ok 100sztuk są już od długiego czasu poza moim serwisem.
@frogii1990: Jeśli projekty są takie, że można je zademonstrować to czemu nie? Zawsze to jakaś ciekawa forma CV. Nie jest to jednak wymagane w branży, bo dużo projektów to albo backend albo/i wewnętrzne rozwiązania. Do tego dochodzi jeszcze kwestia praw autorskich i umowy o poufności z dotychczasowym pracodawcom.
@matips: W tym przypadku co do ostatniego to pokazuje produkt finalny powszechnie dostępny dla ogółu. Maszyny te i inne stoją w Polsce, Irlandi, Czechach, Słowacji, Wegrzech i Hiszpanii. Wiadomym jest, że nie będę zdradzał szczegółów, a jedynie zakres umiejętności oraz zadania jakimi się posługiwałem podczas zarządzania projektem.