Wpis z mikrobloga

#boldupy #truestory #rower #szosa

Mam ja uprzejmą prośbę do rowerzystów:
Ja rozumiem że lubicie jak wam się żylaki robią, lubicie nosić rajty z dajśmana czy innego tam CCC.
Ale czy możecie sobie odpuścić swoje kolarskie przygody w piątek o 17:00 na wylotówkach z miasta?

Mowa o piątku, tylko czekałem aż wrócicie do roboty żeby to przeczytać.
Ładna pogoda, 500 aut ludzi pracujących ciężko wraca do domu i oczywiście korek na godzinę - ale nie ciągłe stanie w miejscu tylko jazda 20 km/h - okazuje się oczywiście że wylotówką na zachód Wrocławia cisnie sobie 4 cyklistów. Wspaniałe szosy, super rajty z Lidla i całe 20 km/h bo 110 kg kołdun stawia za duży opór aerodynamiczny. Wąska droga bez pobocza oczywiście.
Dostawczaki nie mają jak ominąć.

Rozumiem potrzebę bycia otartym w kroku i przyjemność gdy w około ciebie krążą dwa pedały ale na litość Michała Kwiatkowskiego ( czy kogo wy tam szanujecie ), nie moglibyście jeździć sobie gdzieś gdzie nie będzie to przeszkadzało innym ? akurat piątek, akurat 17:00, akurat wylotówka z Wrocławia.

Oby wam łańcuch tyłki wysmagał jak się zerwą, oby wam zasypka na otarte dupy nie pomogła. Oby wam grzybica palce u nóg powykręcała.
Afropolon - #boldupy #truestory #rower #szosa

Mam ja uprzejmą prośbę do rowerzystó...

źródło: comment_ydlyDocnF74gnscHyf3FVxD1ReNCLoe6.jpg

Pobierz
  • 317
  • Odpowiedz
@demoos: Fakt to droga dla wszystkich ale inne zawali drogi mają w sobie na tyle godności i poszanowania dla innego człowieka że potrafią zjechać i puścić korek jeśli się taki stworzy. Traktorzyści, kierowcy koparek czy innych pojazdów często zjeżdżają aby dać innym szanse dotrzeć do domu przed wakacjami. Ale rowerzyści są święci i jest to ponad ich siły.
  • Odpowiedz
Ale rowerzyści są święci i jest to ponad ich siły.


@Afropolon: ja #!$%@?, nie wyczuwasz czegoś takiego jak "generalizacja" w swoich postach? też mam za każdym razem gdy jakiś zjeb za kierownicą prawie niszczy moje zdrowie czy pozbawia życia, pisać żale na mirko?
  • Odpowiedz
akurat piątek, akurat 17:00, akurat wylotówka z Wrocławia.


@Afropolon: jakoś z tego Wrocławia trzeba wyjechać... Jakby pojechali inną drogą, to by komu innemu przeszkadzali.
  • Odpowiedz
@Afropolon: kolego, nie znam Wrocławia, ale ten link co podesłałeś to jakieś totalne pole kukurydzy bez żadnej alternatywy w postaci ścieżki rowerowej czy nawet chodnika... Wiesz, że jak ktoś tam jedzie na rowerze to może dlatego że hmmm.. wraca z pracy i to jego droga do domu? Może ma jechać naokoło 2 razy dalej żeby nie przeszkadzać samochodom?
ja rozumiem, że jest mnóstwo nieodpowiedzialnych rowerzystów. Sam dużo jeżdżą i do
  • Odpowiedz
@pavulon78: Wspaniały pomysł. Że też wcześniej nie wpadłem na ten pomysł. O ile łatwiej sprzedać dom który wybudowałem, kupić mieszkanie w którym będę się cisnął, wcale nie jest to trudniejsze niż rozjechanie kilku cyklistów.
  • Odpowiedz
@Afropolon: to ty qtasie budzisz mnie w sobotę rano tym #!$%@? koszenie. #!$%@? jak byś później nie mógł albo najlepiej w tygodniu jak jestem w pracy.
  • Odpowiedz
@Pegos: Budzi cię sąsiad z lewej, jak on kosi to ja tylko w jego cieniu dźwiękowym koszę.

zaraz zaraz... To ty jesteś ten flej z trawą na 40cm, złomem przed chatą i starym Tico na podjeździe ?
  • Odpowiedz
@demoos: Wyprzedzają mnie tylko inne motocykle i nie mają z tym problemu. Zatrzymuje się za to jak widzę że jadę w sznurze pojazdów i ktoś się próbuje włączyć do ruchu od dłuższego czasu. Zatrzymuje się dla pieszych. Nawet dla rowerzystów - taki to dobry człowiek jestem.
  • Odpowiedz