Wpis z mikrobloga

@Jurigag: ktoś mi po prostu powiedział, że miał z nim po roku problemy i chcę to sprawdzić, choć zdaję mi się, że po prostu ktoś nie do końca bezpiecznie go używał lub miał wadliwy egzemplarz
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty: mam pro4 od listopada '15, nie ma żadnych problemów ze spadkiem wydajności, ani nawet zauważalnego zużycia baterii.

Jedyna wada w wykonaniu to delikatnie odklejający się ekran w miejscu w którym jest magnes na klawiaturę. Może nie tyle że się ekran odkleja, ale w miejscu na magnes na ekranie jak dociśniesz palcem to "słychać klej". Po pół roku to pierwszy raz zauważyłem i nic się więcej nie dzieje. Nawet tego
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: Dzięki, jeszcze takie pytanie. Testując w sklepie właśnie Pro 4 i rysik od niego to kiedy próbowałem robić szybkie ruchy tym rysikiem np. kółka, to kursor spod rysika przeskakiwał obok, co dawało mniej więcej taki efekt jak na obrazku(oczywiście to tylko prowizoryczne przedstawienie tego jak to wyglądało). Zastanawiam się czy brakowało tam jakiś sterowników? Rysik ma jakieś sterowniki w zestawie albo do ściągnięcia? Ew. mógłby to być uszkodzony rysik,
T.....y - @Mirkosoft: Dzięki, jeszcze takie pytanie. Testując w sklepie właśnie Pro 4...

źródło: comment_K4ahwwHSPPl4yhLr2QmJNOGsuisYTeE3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz