Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema mirasy. Poleci ktoś dobry i sprawdzony sklep z kamagra? Będzie to w ogóle działać w połączeniu z mdma?
#s--s #narkotykizawszespoko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, ja używam actavisu (100mg tabletka, pół styka w zupełności). Bez problemu dostałem receptę - mało tego, lekarz sam mi to zasugerował. Jak nie chcesz się pierdzielić z wysyłką to do lekarza, jak wysyłka problemem nie jest to dałem ci na górze pewne źródła z reddita. Ostatecznie rcwolf bo z Polski, ale sildenafil jest w prochu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A ja słyszałem, że dobrze. Ojciec gadał z kumplem i mówił mu o tych tabletkach. Jak to całą noc działał z mamą. Dobrze, że nie było mnie w domu. Aż mnie obrzydziło, bo uświadomiłem sobie, że starzy uprawiają s--s, ale to w sumie naturalne...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem, co znaczy słabo ;) Powiem Ci, że ja po godzinie byłem twardy jak skała. Do tego żonka zrobiła mi przed masaż jakimś olejkiem i przyznam,że tego dnia zupełnie odlecieliśmy. Teraz mamy maxona na wszelki wypadek, jak mam gorsze okresy i nie zawsze ten moj p---s staje na bacznosc.
  • Odpowiedz