Wpis z mikrobloga

@OpsMom: Kucyki i statki pirackie były całkiem słabo zrobione a tutaj wygląda to naprawdę dobrze wymodelowane jak i oteksturowane (oprócz helikoptera ale tam inna fizyka lotu itp. więc pewnie o tym nawet nie myślą). Może jednak mają plany to wprowadzić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@epll: Kiedyś myślę, że na pewno wprowadzą, co do pancerzy reaktywnych to w plikach były już od jakiegoś czasu więc coś może ruszy się w tym kierunku w jakiejś nieodległej przyszłości
  • Odpowiedz
@OpsMom: Ja #!$%@?ę. Napisałem komentarz i wkleił się podwójnie. To jeden usunąłem, a teraz nie ma żadnego -.-

Pisałem, ze w aktualizacji z japonczykami przechwycili pliki z pancerzem reakcyjnym, który ma T-90S
Oznacza to, ze nad tym eventem nie pracuja tydzień przed jak zawsze, ale tym razem juz od kilku miesiecy.

Oznacza to:
1. Event wielokrotnie powróci.
2. Najwięcej nowych graczy dochodzi właśnie na PA eventy (samemu przyszedłem chcąc przetestować rakietowe
  • Odpowiedz
@orkako: nie mam nic przeciwko nowszym czolgom i helikopterom, ale niech nie mieszaja tierow tak jak teraz, albo niech dodadza opcje "chce grac z czolgami na swoim tier" moge czekac na bitwe tydzien ale przynajmniej nie bede sie #!$%@?, ze tigerem 1 gram przeciwko is4 i is6 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz