Wpis z mikrobloga

"Brawo" Lenovo Polska !! Laptop po 3 tygodniach wrócił z serwisu... Niestety wciąż nie działa, ale za to jaki czysty:D

Jak zaczęły się problemy z laptopem to oczywiśćie (mając chyba minimalne pojęcie) zrobiłem pełną diagnostykę (wliczając w to rozkręcenie i wyczyszczenie). Każdy element został przetestowany (2,3 różne programy) (3 różne systemy). Okazało się, że uszkodzona jest dodatkowa karta graficzna (3 różne sterowniki + windowsowe) (kilka gier). Laptop generalnie sprawny, wiesza się gdy system przełącza na nvidie. No ale trudno zdarza się.. Dzwonię, opowiadam wszystko, pan zapisuje, ticket założony. Dodatkowo podczas pakowania załączam kilka kartek z testami podzespołów, wykresy, opis diagnostyki itd. Czekam, dzwonię kontrolnie. Po 3 tyg laptop wraca, patrzę na protokół naprawy i SZOK. Diagnoza wg. serwisu lenovo - "urządzenie się grzeje" (co jest nie prawdą, bo Prime95 3 godz. działał + inne oprogramowanie również. Ok, czytam dalej - Diagnoza "urządzenie jest zanieczyszczone" COOO?
Naprawa - "urządzenie zostało wyczyszczone"!!!
Ok, rozumiem, że może komuś nie chciało się pisać więcej - włączam system, odrazu diagnostyka GPU i co? Wciąż to samo. Super! Niestety prima aprilis jest dopiero jutro Emotikon smile:)

PS. Jakbym chciał zetrzeć z obudowy ślady palców to nie odsyłałbym laptopa na 3 tygodnie.. Ale dzięki - może tym razem jak będzie bez śladów palców, ktoś przeprowadzi diagnostykę..

Chyba opinie o serwisie lenovo to jednak prawda, niestety nie polecam :)

PS. zgłosiłem dzisiaj ponownie i jest jeszcze gorzej niż za pierwszym razem.. teraz jestem w momencie, że mam wysłać filmik na YT jak laptop nie działa i zdjęcie BSOD :D (jakby kod błedu był niewystarczający)

#gorzkiezale #oswiadczenie #humorobrazkowy #gownowpis #lenovo #informatyka #komputery #heheszki
pucha85 - "Brawo" Lenovo Polska !! Laptop po 3 tygodniach wrócił z serwisu... Niestet...

źródło: comment_lPFu5cVPiDkPP7STQUyDYzsnVAPuUVH7.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Singularity00: tak zrobiłem dzisiaj, ale.. teraz zmuszają mnie, żebym wysłał im filmik na YT jak laptop się zawiesza + zdjęcie BSOD (lol). Będę wysyłąć do skutku, ale szkoda, że poświęciłem tyle czasu na dokładną diagnozę + wydruki wszystkiego, a ktoś w serwisie stwierdził, że laptop się grzeje bo jest zakurzony (chociaż nie to było usterką, którą zgłaszałem).
  • Odpowiedz
@pucha85: a no zawsze tak robią - przy kolejnej reklamacji na to samo chcą "dowodów" bo rzekomo nie widzą problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polski preserwis tak działa, że co może to odrzuca a\zwalając na syf w chłodzeniu albo na system ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Póki sprzęt nie trafi do Niemiec i nie będzie wracał przez 3-4 tyg to nie zrobią nic (
  • Odpowiedz