Wpis z mikrobloga

ZNACIE TE DRUKARKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "STEROWNIKOWO #!$%@?ĘTE", SZALONE. POMARAŃCZOWA DIODA, DARCIE GŁOWICY, ŻRE TUSZ BO WYJE, WYJE BO ZA MAŁO TUSZU, WYMIANA TUSZU DO PORZYGU, CO Z TEGO, ŻE POJEMNIK W POŁOWIE PEŁNY, A NA DOJEBKĘ KARTRIDŻ TYLKO ORYGINALNY Z CZIPEM EKOLOGICZNY, BO INACZEJ NAWET PODAJNIKA Z KARTKAMI NIE RUSZY. SKOK W BOK Z KARTKĄ, KTÓREJ DRUKOWAĆ NIE POWINNA, ALBO KILKA NA RAZ. CO Z TEGO, ŻE PRZY POŁYKU SIĘ ZATNIE. A LASERÓWKI TO WGL GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZA, WIADOMO XDDDDDD CIEKAWE KIEDY JESTEŚ NAJLEPSZA. CHYBA JAK JESTEŚ WYŁĄCZONA MASZKARO CHOCIAŻ TEŻ NIE BO WTEDY TUSZ CI WYSYCHA XDDDD
#pasta #logikadrukarek dopadła mnie z rana ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 33
  • Odpowiedz
@dembski: ja nadal naprawiam i wszystkie atramenty wystrzeliłbym w kosmos, za to laser, w większości, to wdzięczne urządzenia.
@Vittu: Jaki masz w niej przebieg? Stosunkowo bezawaryjny model przy stosowaniu oryginałów. Jakiego papieru używasz? Taki błąd może powodować np. zapylenie któregoś z czujników drogi papieru.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: to nie jest pasta, to jest sama prawda odnośnie domowych drukarek.

dlatego nie mam już domowej drukarki i jak mi coś trzeba wydrukować to wsadzam pendrive do "kombajna" i drukuje mi bez problemu. ewentualnie jak to nic ważnego to na mieście gdzieś zajadę i druknie mi w 20 sekund.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Kiedyś miałem też taką upierdliwą komórkę. Chciałem usunąć esemesa:
-czy chcesz usunąć tego esemaesa?
-tak
-czy jesteś tego pewien?
-tak
-ale na pewno na pewno
  • Odpowiedz