Wpis z mikrobloga

Juventus uruchomił właśnie dla zagranicznych kibiców platformę VOD ze wszystkimi meczami drużyny ze wszystkich rozgrywek. #

Pełne mecze Ligi Mistrzów będą dostępne już po północy dnia meczowego. O tym kiedy dostępne będą mecze ligowe i pucharowe nie piszą, ale pewnie od razu po zakończeniu spotkania. Platforma ma być dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również na Androidzie i iOS. Oprócz tego dostęp do archiwalnych materiałów, skrótów itd. Coś pięknego ()

Ceny:
1 miesiąc: 7.99 €
1 rok: 34.99 €
#

#juventus
Minieri - Juventus uruchomił właśnie dla zagranicznych kibiców platformę VOD ze wszys...

źródło: comment_p0pBgxoRGAUh88JeQquq7amYAfwMHeR7.jpg

Pobierz
  • 8
@tomasz_uchciok: Wiesz, wprowadzenie "logo" zamiast herbu może i dużo godności nie miało, ale zapowiadano wtedy że wiele w klubie się zmieni i jak widać takie nowatorskie wśród czołowych europejskich klubów posunięcie o tym świadczy. Dla mnie bomba, na następny sezon na pewno kupię roczny pakiet.
@Perlo: Niby prawda, ale za jakieś 150 zł na rok mam dostęp do wszystkich meczów z bieżącego sezonu kiedy chcę, skrótów, analiz, archiwalnych meczów, archiwalnych skrótów, materiałów zza kulis, wywiadów itd. Dla mnie jako kibica to jednak się po prostu opłaca.
@Minieri: no jasne tylko ze ty jestes pasjonatem ;) dla wiekszosci kibicow duzo ciekawsza opcja byloby wykupienie transmisji live.wszystkich spotkan jego druzyny. wiem ze to niewykonalne ze wzgledu na prawa do transmisji ale to dopiero bylaby rewolucja. nie kupujesz dostepu do.danej ligi czy pucharu ale wykupujesz pakiet na swoja druzyne - bralbym w ciemno