Wpis z mikrobloga

tldr żegnaj #stulejacontent , witajcie #zwiazki:)

kochane mirki :) z góry przepraszam jak trochę nieskładnie i z błędami ale na szybko piszę i jestem nadal trochę podjarany całą sytuacją :) :)

bez zbędnego przynudzania powiem tyle że po paru miechach w *końcu* zebrałęm w sobie odwagę i zagadałem do rozowego z pracy w którym jestem pewien że ją kocham i że to jest ta kobieta :) i powiem wam tylw warto przełamać stracj i zagadać :) wyczekałem tylko moment jak będzie sama w kuchni (co jest mega trudne bo cały czas z kimś gada xD). no więc generalnie prawie całą noc przed obmyślałem co powiedzieć ale jak przyszło co do czego adrenalina zrobiła swoje i uznałem że najlepiej będzie szczerze powiedzieć z serca no to zamknąłem drzwi spojrzałem jej w oczy i mówie że ehehe wiem że to może wydawać się dziwne ale jestem na 100% poważny i powiedziałem że obserwuję jączęsto i uważam że jest mega spoko, fajnie się ubiera itp. , z charakteru też spoko i że mysle ze wiele nas łączy i gdyby chciała moglibyśmy stowrzyć fajny związek i co o tym sądzi? ona nic nie mówi tylko patrzy na mnie - 1. #shittest na to byłem przygtowany :) chwila "niezręcznej ciszy" (ciało 10/10 bez kitu) i że warto dać mi szansę bo nie jestem jak reszta niebieskich itp. na bank zrobiło to na niej wrażenie bo wyglądała na delikatnie zdominowaną moją postawą ale nieważne ona nadal nic nie mówi i próbuje wyjść z kuchni (2. shittest) ja łapię ją za ramię i mówię jej że uważam że ma napiękniejsze ciało i często fantazuję o niej ehehehehe cały czas trzyam ją za rękę nie wiem może z 5 s patrzy mi w oczy wyrwała rękę i cały czas patrzy trochę spanikowałem i od razu jej powiedziałem że skoro milczy to uznaję to za zgodę (z uśmieszkiem) i że skoro tak to widzimy się u mnie :) :) generlanie jak wyszłą to tętno miałem chyba 200 cały zlany potem ale taki byłem szczęśliwy jezu jak nigdy :)) :) ok pisamłem na początku bez przynudzania i tu przechodzę do konkretów i tutaj #rozowepaski prosze zeby nie czytaly od tego momentu bo bedzie kilka 'pikatniejszych' szczegółów :) :)

  • 12