Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuje się jak gówno Mirki. Lvl 28 i znowu sam. Jeden związek skończony jakiś czas temu a kolejny, z fantastyczną kobietą skończył się szybciej niż się zaczął ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wszystko szło w dobrym kierunku, rozmowy super, dopasowanie wręcz idealne. Ale chyba jednak ma coś z głową bo wraca do swojego byłego który zrobił jej kisiel w głowie jak się dowiedział, że poznała mnie. Życzę jej szczęścia bo to naprawdę super dziewczyna ale nie ma szans żeby jej to wyszło. Tak czy owak sparzyłem się po raz kolejny a to boli cholernie mocno, łzy same lecą bo wizja szczęśliwej rodziny się dla mnie oddala ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czuje smutek bardzo mocny, do tego stopnia, że boję się zrobić coś bardzo głupiego. Niby już dojrzały człowiek i nie powinno mnie nic dobić do tego stopnia aby myśleć o końcu ale nie widzę światełka w tunelu( ͡° ʖ̯ ͡°) Wszystko trzeba zaczynać od nowa. Nowe mieszkanie, nowe znajomości, nowa praca, nowe życie? Nie wiem już Mirki, nic już nie wiem
#smutek #gorzkiezale #juzmamdosyc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: masz 28 lat, a nie 48. na pewno pojawi się jeszcze szansa na założenie rodziny. musisz cierpliwie czekać i szukać odpowiedniej osoby, byle nie rzucać się teraz desperacko na co popadnie, bo o jezu jestem coraz starszy. będzie dobrze, skoro trafiłeś teraz na jakąś fajną, to na pewno trafisz na inną fajną w przyszlosci
@zagubiony_w_przestrzeni: Z nim? Nie sądzę. Kobieta pamięta swojego pierwszego z którym straciła dziewictwo, bądź tego, który potrafił dominować i był męski. Zawsze wróci do takiego, zawsze, nie ważne jak byłoby jej dobrze. Chodzi tylko i wyłącznie o emocje. Anon wydaje się być ciepłą kluchą, rodzina, dzieci - to wszystko mocno zaniża atrakcyjność mężczyzny.
@skurvodaktyl: Ale taguj #samiecalfacontent ( ͡° ʖ̯ ͡°)

OP pisze że to nie pierwszy jego "rozpadnięty" związek. Może po prostu nie umie into związki i czymś do siebie zraża kobiety?

A jak ktoś ma taki soczysty #boldupy jak OP to zwykle jest to jego "zasługa" i pisze takie rzeczy, żeby się usprawiedliwić/dowartościować.

@zagubiony_w_przestrzeni: Wiesz, #!$%@? mnie to serdecznie, kto i co ma za tymi uszami, da? By żyć lepiej, szczęśliwiej i bez głupich trosk, trzeba poznać kilka mechanizmów, schematów i prawd uniwersalnych dot. relacji damsko-męskich, których to nie usłyszysz ani od społeczeństwa, ani od rodziców, a tym bardziej z mediów. Karmieni debilnymi przeświadczeniami, filmami i książkami, widząc tylko wygładzone obraz jak dupa Mirandy Kerr w katalogu VS, tracisz kontakt z rzeczywistością. Życie polega
@skurvodaktyl:

trzeba poznać kilka mechanizmów, schematów i prawd uniwersalnych dot. relacji damsko-męskich, których to nie usłyszysz ani od społeczeństwa, ani od rodziców, a tym bardziej z mediów


Tylko wyczytasz na forach typu #redpill Seems legit ( ͡° ͜ʖ ͡°)-