Wpis z mikrobloga

@YouTouchMyTralala: Alfa ma świetny marketing odwołujący się do miłości i pasji motoryzacyjnej przez to każdy chce pokazać jakim to jest koneserem i prawdziwym kierowcą, dla którego liczy się tylko przyjemność z jazdy i walory estetycznie. Nie twierdzę, że Alfa jest brzydka, bo jest naprawdę ładnym samochodem, ale biorąc pod uwagę to co napisałem wyżej nie rozumiem jak można kupić ten samochód. Zarówno porównując wersje "cywilne" z dieslem do innych przedstawicieli
  • Odpowiedz
@BarteckR: co ty piszesz, mam wrażenie ze w niej nawet nie siedziałeś jeśli uważasz wnętrze za słabe jakościowo.
@Dork: gdyby spotter poprosił to bym mu jeszcze ten samochód przestawił w inne miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BarteckR: Nie miałbym najmniejszych problemów. Nic nie trzeszczy, nic nie rusza się przesadnie. Nie jest to poziom Mercedesa, na pewno nie jest tak jak w Audi, ale zahacza o niektóre nowe BMW. W porównaniu do M3 wstydu absolutnie nie ma. Trudno jest też oczekiwać by Quadrifoglio było znacząco różne od zwykłej Giulii jeśli chodzi o wykończenie. Jeździłem Giuliami o różnych mocach, w tym tą ze zdjęcia (ja ją tam ustawiłem
  • Odpowiedz
@BarteckR: oj wyczuwam tu mały ból dupska. Twoje wrażenia nijak się nie pokrywają z recenzjami Zachara, Clarksona i wielu, wielu innych. Siedziałem w Giulii, w prawdzie tylko w salonie i wydaje mi się, że wszystko co napisałeś to gruba przesada i nie ma to zbyt wiele wspólnego z prawdą. Podejrzewam, że jesteś fanem niemieckiej motoryzacji (użyteczność BMW 3, dobre sobie) przez co wyolbrzymiasz mocno wady Alfy. Z drugiej strony ja
  • Odpowiedz