Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Przyjmijmy, że jesteście w mojej sytuacji. Macie więc ~30 lat, stałą, przyzwoicie płatną pracę, ale chcecie czegoś innego.

Chciałbym się przebranżowić. Zadanie karkołomne, ale dobre chęci, jakieś 3h dziennie wolnego czasu i nie pali mi się, ale chcę cel osiągnąć.

Wytypowałem kilka "branż" z których chciałbym wybrać 1 konkretną, a może drugą mniej konkretną;)

Chciałbym zapytać co byście wybrali w mojej sytuacji?

A) fotografia
B) grafika
C) copywrighting
D) ślusarz
E) stolarka
F) kompleksowa obsługa pakietu office.
G) tworzenie stron www

To tyle jeśli chodzi o pomysły. Docelowo chciałbym móc się utrzymać z opcji którą wybiorę. Zaznaczam, że w każdym przypadku startuję od zera.

#praca #kariera #pieniadze #pytanie
  • 7
@parara1oo: super pytaj o porady ekonomiczne Mirków, jeszcze na podstawie informacji których podałeś (teoje doświadczenie, kontakty, budżet i milion innych czynników) wszyscy dokonają trafnej analizy zeby Ci pomoc. Ludzie maja #!$%@? oczekiwania xddd
@volver021:

W każdej z wymienionych moje doświadczenie jest zerowe o czym wspominałem. Od strony finansowej jestem w stanie zapisać się na kurs, zainwestować w jakieś sprzęty, narzędzia.

Jeśli chodzi o kontakty, to miałbym ułatwioną opcję jaki fotograf.

Zakładam, że są tutaj osoby które działają w wymienionych branżach i będą w stanie coś doradzić
@parara1oo: @volver021: analiza rynku to podstawa

niby grafików i fotografów jest sporo, ale jak jesteś dobry, to prace i zlecenia znajdziesz

ślusarz i stolarka to fach który zawsze jest w cenie, ale tutaj nie wiem jak z zapotrzebowaniem