Wpis z mikrobloga

Mirki, taka szybka historia jak mój dziadek mnie rozczulił - 19 lvl here, on 87. Przychodzę do niego, normalnie rozmawiam, potem patrzę, że kabanosy leżą na słońcu (prawie zawsze jak przychodzę to sobie ich kilka zjem) - co się okazało?

Dziadek wystawił na słońce żeby wnusio zimnych nie jadł (,)


#truestory #coolstory
  • 51
  • Odpowiedz
@dawmozilla: jest alkoholikiem, zajmował sie wnukami tylko wtedy, jak córka mu dała kasę albo piwo/flaszkę, jest strasznie skąpy, potrafił zwyzywać moja matkę na środku ulicy, zgłosić do urzędu skarbowego za rzekome niepłacenie podatków, z czystej złośliwości puszcza wodę z węża ogrodowego przez cała noc (mieszka w domu, którego właścicielem jest moja mama i to moi rodzice opłacają rachunki). Tak naprawdę rodzice zawsze mu pomagali, wozili dupę na rehabilitacje, po lekarzach, załatwili
  • Odpowiedz
@SamChilders: znam to uczucie - jak dziadek się dowie, że wnuczek przyjeżdża, to gotuje więcej żurku (tego prawdziwego), zamawia dwukrotnie więcej obiadu i jakiś słodycze kupi. Prawie 30lvl here. Z tym, że później dostaję za to słony rachunek... nic za darmo.
A drugi dziadek to dobrze, że kwiatki wącha od spodu, kawał #!$%@?.
Żony dziadek za to był śmieszek: jak była impreza, to na dwa stoły - przy jednym starzy, przy
  • Odpowiedz
@dawmozilla: nie bardzo, moi rodzice, mimo ze krwi napsuł im strasznie, nie wyrzuca go na bruk. Jedynie media przepisali na niego i starają sie ograniczyć okazje do kontaktu do minimum. Nikt tego głośno nie powie, ale chyba czekają aż dołączy do swojej kobiety pod ziemią. Z Rodzicami tematu nie za bardzo poruszam, bo mojej Mamie myślenie o tym sprawia wiele bólu. Czasami podpytuje Tatę jak mam okazje pogadać z nim sam
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: to jest takie samo #!$%@? jak w przypadku "kobieta Cię urodziła, więc nie masz prawa żadnej ponizyć" :D szacunek można mieć do osoby która na to zasługuje, a nie do takiej z którą łączą tylko geny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz