Wpis z mikrobloga

Siema :] to znowu ja hehe, doczytałem się że batlestar nie ma funkcji pre-heat, gosciu mi pisze że to potrzebne do claptona i innych grzałek które się długo nagrzewaja bo lipa będzie, czy on ma rację ?? Czy da radę bez tego palić?? Zauważyłem że ciezko znaleźć coś na polskich stronach o tej funkcji, z tego wnioskuje że nie jest często używana a ludzie kręcą i palą claptonu i inne kombinacje. Jak ta funkcja dokładnie działa?? Jaki to ma wpływ na pracę urządzenia ?? Jest sens kupowania sprzętu bez pre-heat jak chce kręcić zaawansowane grzałki?? Dodam że normalna grzałke skrecilem bezproblemu i paliło się też bosko, twisted zrobiłem to też nie było problemu.
#epapierosy
  • 6
@vanrzuf: @Veldzia: dzięki Wielkie :) mi to nie przeszkadza w sumie że pierwsze buchy będą mniejsze :D płuca się przygotują hehe, myślałem że będzie się przepalać wata albo o wiele gorzej będzie czuć smak, ale jak tak jest to mi to w sumie nie robi problemu :D myślałem że większa tragedia będzie bez tego :D
@filip-marciniuk: używam masywnych jak cholera grzałek (alieny, staggered, fused, juggernauty). Nigdy nie zainstalowałem update'u z preheatem - z lenistwa (mam customowe logo i wszystkie elementy wyświetlacza, musiałbym ręcznie je jeszcze raz kopiować do pamięci). Da się żyć bez niego.