Wpis z mikrobloga

jako żem chora, to w końcu mam trochę czasu, żeby popozdrawiać #slaskiewykopparty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na pewno wszystkich nie wymienię, bo jestem przez Michaua ograniczona jako pomarańcza, ale przynajmniej kilka osób zawołam.
no to generalnie napiłam się z @Browin i spróbowałam w końcu tej cudownej nalewki, którą wszyscy zachwalają. akurat był to nie-mirek, ale nie poczułam różnicy.
bardzo miło mi po jakichś trzech-czterech latach znajomości poznać osobiście @Dutch xD
@idol89, no co ja mam powiedzieć, idealny kompan do picia, a z malibu to nie żartowałam.
@gorzka, jak zawsze bardzo się cieszę, się znowu się zobaczyłyśmy, wspólne jedzenie żelek i zupy ogórkowej, to najlepsze wspomnienia!
@nowik !!!! przepraszam, że piszczałam. i dzięki za te sentymentalne chryzantemy przy barze, chociaż trochę chwiejnie od niego odchodziłam dzięki wiśniówce.
@Saute, @wielka_glowwa, no takiego przyjaznego powitania to się nie spodziewałam, zresztą kurde robicie najlepsze wykopparty w Polszy i koniec.
@prthvi hue hue hue
@oboe jak dopiero Cię poznałam, tak polubiłam od razu.
@miss_alice03 @PiTcA @PanKara i @bluck, ciasno, ale dawno takiej radosnej podróży nie przeżyłam.
strasznie się cieszę, że poznałam tyle osób z całej Polszy, nawet z Wrocławia niektórych nie znałam. pograłam sobie w Karty Dżentelmenów, nawet chyba poznałam twórcę (albo jego kolegę, nadal nie wiem czy to jawa czy sen), pogadałam sobie z wieloma fajnymi mirkami i kompletnie się nie spodziewałam, że tyle osób mnie kojarzy. pasztet był wspaniały (jesteś tym co jesz), łyski z kolo w półlitrowych plastikowych kubkach też, no i konkursy i wszystko...

no i dziękuję za wspaniałe skarpetki. nie chodzę w spodniach, więc są na specjalne okazje, jak na przykład dzisiaj.
#pozdrawiam,
80. Theia
źródło: comment_o8xYwyLDoJQhEmVg1FehmVsF1ga9G423.jpg
  • 34
@nowik !!!! przepraszam, że piszczałam. i dzięki za te sentymentalne chryzantemy przy barze, chociaż trochę chwiejnie od niego odchodziłam dzięki wiśniówce.


@Theia: niby chwiejnie a jednak doskonale pamięta co robiliśmy :P

@Theia: A tak naprawdę to wiem, z tego się nie żartuje. Mam na uwadze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I w ogóle fajnie że byliście, i zawsze Was lubię widzieć, i fajnie że Alis przytaszczyliście. Wiesz co, chyba dobrze że jednak za blisko nie mieszkamy, bo za często miałbym za dobre towarzystwo do spożywania. ;)

Pozdrów Piotra!

@nowik: Pozdrawiam serdecznie cumplu. ( )
@Theia: Bardzo ładne pytanie. Gdańska sobie nie wyobrażam odpuścić, muszę zobaczyć wreszcie jak sobie na tym Wybrzeżu radzą. A weekend majowy macie już zaplanowany? Ja tam dzień, dwa lub jeden wieczór mogę wtedy w miarę łatwo wygospodarować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)