Wpis z mikrobloga

Ledwie 2 dni temu pisałem o zestawieniu na telepolis, a już jest ono nie do końca aktualne!
Nowe zestawienie na telepolis.pl
a2mobile dziś zmieniło ofertę, i generalnie konkurencję... zaorało.
9,90 zł za nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne?
15,90 zł za nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y na komórki oraz rozmowy na stacjonarne?
19,90 zł za nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, SMS-y i MMS-y oraz 5 GB z pełną prędkością, kolejne 5 GB z prędkością do 3 Mbps, kolejne 5 GB z prędkością do 1 Mbps, a dalej do 512 kbps.

Stara oferta też poprawiona, bo podczas gdy wcześniej był brak obsługi MMS-ów, obecnie SMS-y są wymienne na MMS-y co mocno poprawia ofertę.
Jakby tego było mało, w nowej ofercie, stawki cennikowe - poza wspomnianymi pakietami to 0,10 zł za minutę, SMS, MMS i 10 zł za 1 GB (z zaokrągleniem do 0,01 zł, generalnie ok. 0,01 zł za 1 MB).

Brawo Oni!
#orange #play #plus #tmobile #heyah #virginmobile #mobilevikings #aero2 #njumobile #redbullmobile #gsm #tabelkigsm
Clear - Ledwie 2 dni temu pisałem o zestawieniu na telepolis, a już jest ono nie do k...

źródło: comment_49xqDGXeatZa86NnGC8wfd7KWHBE4yQ9.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@niemamnaimiepszemek: Korzystasz od dłuższego czasu, więc kumulacja promocji robi różnicę (Im dłużej tym lepiej + nju dodatkowy) :)
Akurat nju jest dość fajne dlatego. Ale pierwsze miesiące to byłaby katorga dla mnie (mało neta)
  • Odpowiedz
@Clear: To Ty przygotowujesz takie zestawienia? Dziękuję bardzo, wczoraj próbowałem użyć komorkomatu to nie działał tak jak wcześniej, to świetna alternatywa, plus
  • Odpowiedz
@Clear: W njumobile jest za 29 zł internetu 40GB. Później im dłużej jesteś, tym większy limit masz. A jak nie używasz, to nie płacisz, chociaż nie jest to oferta typowo na kartę, bo podpisujesz umowę. Obecnie mam 80 GB. W Orange na kartę jest też coś takiego jak elastyczny internet. 5 zł to 5 GB ważne 5 dni. 30 zł to 30 GB ważne 30 dni.
http://www.njumobile.pl/oferta/internetowy
http://www.orange.pl/kid,4002009758,id,4004791776,title,Elastyczny-Pakiet-Internetowy,article.html
  • Odpowiedz
@Adrian77: Elastyczny pakiet internetowy to jednorazowy pakiet dodatkowy - takich pakietów, nie uwzględniam w zestawieniu.
Nju internetowy to oferta internetu mobilnego - zestawienie obejmuje oferty zawierające nielimitowane rozmowy (i ew. inne usługi). Planuję zrobić zestawienie ofert internetowych, ale na to muszę znaleźć trochę czasu (zestawienia dodaje głównie w oparciu o analizę REGULAMINÓW, Cenników - a to jest czasochłonne :)
  • Odpowiedz
@Clear: karta do tel, około 30 - 40 zł, jak najwięcej GB.
zastanawiam się nad a2mobile, ale obawiam się, że do pracy jako web designer po przekroczeniu transferu się nie nada.
Dzięki!
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@grabowski_f może nju internetowy 29 zł. 40gb. Jak dopłacić to za 49 zł masz min. 100 GB z lejkiem do 1 Mbps w play internet na kartę. Jest jeszcze Red Bull mobile z nielimitowanym play lte (chyba też min. 100 GB) , ale nie jestem z tym bieżąco.

No i a2. Za 9.90 zł masz 5 GB z pełną prędkością, potem 5GB do 3 Mbps, 5 GB do 1 Mbps i
  • Odpowiedz