Wpis z mikrobloga

Ledwie 2 dni temu pisałem o zestawieniu na telepolis, a już jest ono nie do końca aktualne!
Nowe zestawienie na telepolis.pl
a2mobile dziś zmieniło ofertę, i generalnie konkurencję... zaorało.
9,90 zł za nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne?
15,90 zł za nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y na komórki oraz rozmowy na stacjonarne?
19,90 zł za nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, SMS-y i MMS-y oraz 5 GB z pełną prędkością, kolejne 5 GB z prędkością do 3 Mbps, kolejne 5 GB z prędkością do 1 Mbps, a dalej do 512 kbps.

Stara oferta też poprawiona, bo podczas gdy wcześniej był brak obsługi MMS-ów, obecnie SMS-y są wymienne na MMS-y co mocno poprawia ofertę.
Jakby tego było mało, w nowej ofercie, stawki cennikowe - poza wspomnianymi pakietami to 0,10 zł za minutę, SMS, MMS i 10 zł za 1 GB (z zaokrągleniem do 0,01 zł, generalnie ok. 0,01 zł za 1 MB).

Brawo Oni!
#orange #play #plus #tmobile #heyah #virginmobile #mobilevikings #aero2 #njumobile #redbullmobile #gsm #tabelkigsm
Clear - Ledwie 2 dni temu pisałem o zestawieniu na telepolis, a już jest ono nie do k...

źródło: comment_49xqDGXeatZa86NnGC8wfd7KWHBE4yQ9.jpg

Pobierz
  • 36
@Clear: jakieś opinie na temat a2mobile? Stary Plus i powiązanie Orange nie wróży dla mnie najlepiej.
Jak obsługa klienta?
Oferta spoko, zależy jeszcze ile takie oferty w "pakietach" są dostępne. Macie jakieś doświadczenia?
@RayColl_PL: lejek fajny, ale zaczyna się od 5gb< 3Mb/s, 10-15gb 1Mb/s, pozniej 512kb/s
@RayColl_PL: Tak, przy czym masz lejek progresywny. Tzn. masz tylko 5 GB z pełną prędkością (stąd w zestawieniu jest wpisane 5 GB, nie 15). Kolejne 5 GB jest z prędkością do 3 Mbps, a kolejne 5 GB z prędkością do 1 Mbps. Potem stały lejek 512 kbps.

Zawsze możesz przywrócić pełną prędkość w tym internecie - kosztuje to 5 zl, a naliczanie progów zaczyna się od 0.
@StalyklientPolmosu: Jak klikniesz w linka (Nowe zestawienie na telepolis.pl), trafisz do posta na telepolis.pl - a tam linka do pełnych zestawień, w których opisane są szczegóły
Virgin to http://i.imgur.com/wRx04G7.png

Są tam też linki do PDF-ów, które są znacznie mniejsze (wagowo) od obrazków.

W wypadku Virgin, osoby przenoszące numer, dostają odrobinę większy pakiet internetowy (0,5 GB - 3 GB)
@silownia: Marka Play. Można się śmiać, ale dla osób starszych całkiem dobra oferta - zanim a2 zaktualizowało swoją - była.
15gr/min/SMS/MMS. I tanie pakiety - wykazane zresztą w zestawieniu. Kiedyś mieli też darmowe kody w Fakcie (tak, tej gazecie) na rozmowy, SMS-y i internet - nie wiem czy to nadal dostępne :)
@Lewo: Powiązanie Orange?

a2mobile to marka Aero2 -Aero2 jest kapitałowo powiązany z Plusem - de facto jest własnością Polkomtelu i Cyfrowego Polsatu - co zresztą dobrze widać, bo nawet w starej ofercie, gdzie było 50 minut i 50 SMS-ów, były także nielimitowane rozmowy i SMS-y do Aero2 i Polkomtelu.
Ludzie byli raczej zadowoleni. Narzekanie jest głównie na internet - ale to zależy od miejsca - w niektórych miejscach, Polkomtel nie wyrabia
@paulinsien: Tego to nie wiemy czy będzie, niestety :/
Miałem podobne zmartwienia ... rok temu. Bylem związany umową, a najbardziej atrakcyjną ofertą w tym czasie był Orange - potrzebuje dużo neta. Na szczęście nie odwołali oferty. Mam nadzieję, że a2 też tego nie zrobi ^^

31.03 zaplanowana jest "konfa" Polkomtelu - może chodzić o Plusha. Zobaczymy co inna marka Plusa zaproponuje :D
@Vahn: To abonament. Zestawienie obejmuje oferty na kartę. Ponadto, jak wynika z wyliczenia, wyjdzie na to samo (19 zł miesięcznie, no 1 zł taniej, bo wyjdzie 18,90 zł zamiast 19,90 zł), a w a2 tego neta jest trochę więcej :)

Akurat lajta na abonament lubię, ale abonamentu raczej nie porównuje się z kartą. Generalnie abonament powinien być znacznie lepszy od karty... a nie tylko nie jest znacznie lepszy... często jest gorszy