Wpis z mikrobloga

Napisałem to w znalezisku o Planescape: Torment, ale pewnie niewiele osób jeszcze je odwiedza, a myślę, że może to zainteresować fanów erpegów.

Parę zakulisowych ciekawostek na temat polskiej wersji Planescape: Torment, które jest chyba najlepszym jakie powstało. Nie ma tu na przykład takich byków jakie pojawiły się w Baldur's Gate jak wspomniane "mam swoje rozkazy". Do tego aktorzy stanęli na wysokości zadania i dorównali, a może i przewyższyli swoich zagranicznych odpowiedników (szczególne pan Emilian Kamiński).

Przy okazji dodaję też recenzje P:T z czasów jego premiery w Polsce (wywiad pochodzi z jednej z nich i może być bardziej czytelny po kliknięciu w 3 i 4 obrazek od lewej): http://imgbox.com/g/H3GKnAW1BI

#gry #rpg #crpg #pcmasterrace #torment #bethesdasucks
Bethesda_sucks - Napisałem to w znalezisku o Planescape: Torment, ale pewnie niewiele...

źródło: comment_B85bmeZ9NTPQmPDTjkTLKP43UbnWzIeJ.jpg

Pobierz
  • 3
@Wiedmolol: O, dobre, dzięki za linka :D. On jeszcze w ogóle jest zatrudniany przy tłumaczeniach gier? Bo odnoszę wrażenie, że poziom tłumaczeń spadł gwałtownie, a wydawać by się mogło, że powinno być odwrotnie (biorąc pod uwagę liczbę absolwentów filologii angielskiej).