Wpis z mikrobloga

@sophisticated_: z samojedami jest sporo czesania, to fakt, ale najgorsze jest to że ich sierść strasznie się lubi filcować, a potem się tworzą z tego kołtuny i roboty jest tyle, że się czasem odechciewa :) Aczkolwiek zdecydowanie warto, przepiękne psy z wyglądu jak i charakteru, choć bywają uparte.
@sophisticated_: Ja osobiście miałem kiedyś berna - szczerze polecam z całego serca tą rasę :) Nie ma bardziej przyjacielskich psów niż berny, z sierścią nigdy nie miałem problemów ( normalne szczotkowanie wystarczało ), do dzieci też są bardzo dobre. Wymagają jednak dobrej opieki i dużo serca, ale gwarantuję, że odwdzięczą się z nawiązką :). No i jak zwykle, nie ważne jaka rasa - ważna żeby była z dobrej hodowli, najlepiej zarejestrowanej
@SkinnerBox Tak to Samoyed :)

@sopelas Na zdjęciu ma 4 miesiące, jeszcze trochę mu się urośnie :P

@sophisticated_ Co do sierści to jak na razie jest lepiej niż się spodziewaliśmy. Bardzo fajnie z niego schodzi brud i nawet jak wróci cały czarny to po 2 godzinach znów jest biały. Wbrew pozorom, czesany jest 1-2 razy na tydzień, jak trzeba go komuś pokazać albo jak wejdzie w coś i się poskleja :) Co