Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do tinderowych ruchaczy.
Jak wyrywacie dziewczynę to dajecie wprost do zrozumienia, że tinder to appka do ruchania i szukacie luźnej relacji czy udajecie, że szukacie związku?

Bo mam kumpla, który korzysta (co prawda przystojny jest), ale on zgrywa grzecznego chłopaka, romantyka, który szuka kogoś na poważnie, a potem sexy i po miesiącu zrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I ciekawy jestem jak wy to robicie.
Bo w sumie myślałem, że dziewczyna jak widzi takiego romantyka to moze jej byc nawet go szkoda i odpuści, bo ona chce tylko poruchać na tinderze a tutaj gość sie "#!$%@?" i po co ma go skrzywdzić jak szuka przyugody

#tinder #podrywajzwykopem #badoo
  • 5
Nie szukam ani jednego ani drugiego. Po prostu się umawiam na spotkanie. Jak jest dobrze to idę dalej, na drugie trzecie itd. Jak nie - swipuje dalej.

Z doświadczenia wiem że naprawdę nie ma co szukać na siłę. Skutek będzie odwrotny do zamierzonego. Jak pomyślę jakie szajsy #!$%@?łem w grudniu to aż się muszę po pokoju przejść z zażenowania. Uczenie się na błędach jest fajne :)
@coolcooly22: twój kolega jest przystojny i sprawia wrażenie że szuka związku a ty się dziwisz dlaczego ma branie? Ot zwykły manipulator.

Jak jest się ogarniętym facetem to zawsze można mieć branie. Kiedyś na badoo dałem w opisie że szukam kobiety która będzie mi gotowała, sprzątała i zaspokajała i miałem lekko większe zainteresowanie niż z normalnym opisem. Oczywiście wszystko trzeba robić z wyczuciem i w poczuciu humoru.