Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy Ćwiczę od niecałych dwóch miesięcy. Na początek redukuję. Czy to normalne, że najpierw zaczynają zarysowywać się górne kostki mięśni brzucha, a reszty raczej nie widać? Całe życie robiłem zwykłe brzuszki. Możliwe, że mam górne partie mięśni prostych duużo większe niż resztę? Jak to jest?
#pytanie #silownia
  • 20
@DywanTv: Siema Dywan, jak tam twój drążek, stoi jeszcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To co piszesz jest zupełnie normalne, nie przejmuj się, z dalszą redukcją pojawią się dolne mięśnie.
@4833478: Buduj. Jedynie 300 złotych i trochę ulepszeń, może się nie powygina jak mój XD Muszę tam jakiś pręt wrzucić do środka. Taka rurka przy takiej szerokości jest za słaba.
@DywanTv: No ja mam prawie dwa razy tyle, i zaskórniaki jakieś mam ale na razie wynajmuję mieszkanie bo #emigracja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale kiedyś zbuduję dom w ojczyźnie, będę mieć drążek i nawet sztangę w garażu! Wszystko się da!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@k_EZ: No dobra. 17 lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie nie. Rozwinąłem się trochę. 2 lata temu to było zupełne inne miejsce, teraz, kiedy się zmienia, przestaję uznawać ludzi stąd jako swój autorytet.