Wpis z mikrobloga

@Precypitat: 150 za koszulę z bawełny, to nie jest wygórowana cena, ale poszukaj na wyprzedażach na stronie wólczanki, dostaniesz coś do 100 zł. Ostatnio kupiłem trochę koszul kragelmana na wyprzedaży, po 99 zł/sztuka - szału nie robią, ale można dostać włoski kołnierzyk, przyzwoitą bawełnę i ładny krój - wykończenie odpowiada cenie. Należy także wspomnieć, co mnie zaskoczyło przy takiej cenie, że koszule mają w kołnierzykach kieszonki na wymienne fiszbiny.
  • Odpowiedz
@Precypitat: 150 zł to minimum, chyba, że chcesz koszulę na jedno użycie. Jeśli chcesz tanio, to idź do Secondhandu, tam kupisz koszule o wartości 300 zł za złotych dziesięć.

Zostaje jeszcze TK Maxx gdzie co prawda nie ma regularnej oferty, ale bywają w tych kwotach bardzo dobre koszule. W Marks & Spencer bywają koszule za około 120 zł, ale chyba w promocji.
  • Odpowiedz
@Precypitat: w wolczance kupuj w necie jak jest wyprzedaz a jest cyklicznie i teraz tez
2ga koszula gratis
kupujesz 2 z wyprzy a druga z nich jest free.
tylko bierz slimy nawet jak masz normalną sylwetke bo nawet slimy nie są jakoś super mocno wyslimowane i zwróć uwage by miały 100% bawełna.
Najlepiej idz do salonu i przymierzaj szukając rozmiaru a potem kup w necie w promocji na stronce.
Ja tak
  • Odpowiedz