Wpis z mikrobloga

@Kelemele: @rrdzony: bo taka kobieta,która padla ofiarą gwaltu to daje #!$%@? czy to bylo ze strony męża czy ze strony Ahmeda,wręcz to pierwsze jest gorsze no bo gdy jest ofiarą uchodźcy to ma zawsze wsparcie w rodzinie,ma się komu wyżalić itp
  • Odpowiedz
@rrdzony: po avatarze widać, że to chyba byłaby jedyna okazja dla tego stuleja by mógł zaruchać, ale nie taki przegryw raczej nie znajdzie sobie żony, ani nie zostanie kiedykolwiek szefem
  • Odpowiedz
@rrdzony: Na szczęście sądy mają trochę rozumu w głowie, w przeciwieństwie do tępych lewaczków i w swoich wyrokach rozróżniają gwałty wyjątkowo brutalne od zwykłych, bez zrobienia wielkiej krzywdy.
  • Odpowiedz
@Tical25: zwykły gwałt, bez zrobienia wielkiej krzywdy. Czy uważasz że jeśli ktoś by Cię jedynie przytrzymał i #!$%@?ł w dupę to nie zrobiłby Ci wielkiej krzywdy?
  • Odpowiedz
@Tical25: #!$%@? mózgowym mogą się pochwalić ludzie używający słów bez zrobienia wielkiej krzywdy do określenia czynu który może #!$%@?ć człowiekowi psychikę na całe życie do tego stopnia że nie będzie w stanie normalnie funkcjonować...
  • Odpowiedz
Czy uważasz że jeśli ktoś by Cię jedynie przytrzymał i #!$%@?ł w dupę to nie zrobiłby Ci wielkiej krzywdy?


@dqdq1: @Datura Kolejny ćwierćinteligent, który nie rozumie, że pisząc o krzywdzie miałem na myśli krzywdę fizyczną, bo psychiczna jest zawsze taka sama?

No ale takie barany jak wy zapewne mają w dupie to, czy kobieta została zgwałcona przy pomocy pigułki gwałtu, czy po połamaniu kości rąk, nosa i po wybiciu
  • Odpowiedz
@Tical25: Wypraszam sobie, to Ty tworzysz w swojej głowie takie potworki jak "zwykły gwałt" a później wyzywasz ludzi. Jeśli nie potrafisz się wysławiać tak jak chcesz żeby ludzie Cię zrozumieli (nie konkretyzując o co Ci chodzi i wyskakując z pretensjami) to po prostu się nie odzywaj bo nie wprowadzasz nic do dyskusji oprócz odpychających pozbawionych sensu wręcz uwłaczających kulturze wywodów.

Słowa zmieniają myślenie, to słowa nadają mu sens. "Na początku
  • Odpowiedz
Wypraszam sobie, to Ty tworzysz w swojej głowie takie potworki jak "zwykły gwałt" a później wyzywasz ludzi.


@dqdq1: O #!$%@?, no tak przecież nie zaniosłem się udawanym szlochem pisząc o gwałcie, dlatego pewnie popieram gwałty, a i sam gwałcę XD

A tak BTW, to istnieje "zwykły gwałt" tak jak istnieje "zwykła kradzież i "zwykłe
  • Odpowiedz
@dqdq1: @Datura:

@Tical może niezbyt fortunnie dobrał słowa pisząc "zwykły" oraz "bez wielkiej krzywdy", lecz ma niewątpliwą rację, jest różnica między gwałtem, a gwałtem ze szczególną brutalnością i nie wiem czego tu nie rozumiecie.
  • Odpowiedz
Obawiam się jednak że w tym tysiącleciu żadna z nich nie wyjaśni ci jak #!$%@?łym czynem jest pisanie w taki sposób jaki nam tu zaprezentowałeś i do czego to może prowadzić...


@Datura: Wiem do czego to może prowadzić. Może prowadzić do tego, że jakieś gówno o IQ grubo poniżej poziomu upośledzenia, napisze ci, że jesteś śmieciem. U normalnych ludzi natomiast, nie doprowadzi to do niczego.

Normalni ludzie sami z siebie
  • Odpowiedz
@szpongiel: Właśnie tego dobrania słów się czepiam, niczego innego. Niestety autor już się rozpędził i będzie bronił tego potworka do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A mi się wydaje, że nie dorosłeś emocjonalnie do korzystania z internetu, skoro zwykłe słowo może ci zbanalizować ciężkie przestępstwo.


@Tical25: Słowa mają swoją wagę, gdybym uważał że pisząc nie wywieram wpływu na innych ludzi albo nie są w stanie zrozumieć 1:1 tego co chciałem napisać to bym tego nie robił. Skoro uważasz że jakakolwiek wymiana słów w internecie nie ma wpływu na nic (odchodząc nawet od tematu na który
  • Odpowiedz