Wpis z mikrobloga

Nie uważam bynajmniej że gwałt z pobiciem przez sebixa jest lepszy od gwaltu z pobiciem przez araba. We wpisie chodziło o to że STATYSTYCZNIE polskie gwałty są mniej okrutnie. Nie neguje ogromnej brutalności polskich gwałcicieli, zaznaczam tylko że PROCENTOWO gwałtów ze szczególnym okrucieństwem jest więcej ze strony muzułmanów niż ze strony Polaków.
@dqdq1

Tak, stopniuje się.


No więc jest całkiem spore prawdopodobieństwo, że w kulturze Arabskiej jest inna ilość (więcej lub mniej) gwałtów ze szczególnym okrucieństwem, zatem cała burza o słowa na screenie OP'a jest jałowa - mógł mieć rację (nie wiem, czy miał, bo nie mam akurat pod ręką statystyk).
Tu nie chodzi o przyzwolenie. Tak samo Polaka jak i kogoś innej narodowości powinna spotkać taka sama kara za takie samo przestępstwo. Dyskusja jest o tym że większą szanse na gwałt ze szczególnym okrucieństwem ma ktoś kto wpadnie w ręce Muzułmanina niż Polaka. Trochę jak porównanie czy ktoś wolałby być zabity przez gangstera strzałem w głowę, czy śmiertelnie pobity przez kibola. Jednemu i drugiemu należy się cela, no ale wiadomo chyba który