Wpis z mikrobloga

Jestem taki alternatywny bo gram w cudowną Zeldę. Tylko ludzie inteligentni widzą, że to kamień milowy w rozwoju gier komputerowych. Nie to co Wasze kijowe Wiedźminy, gdzie możesz sto razy uderzyć potwora mieczem i miecz się nie rozpadnie i nie możesz zbierać jabłek z drzew. Tylko Polacy zachwycają się fabułą, grafiką, klimatem, bo nie stać ich na prawdziwe gry na prawdziwych konsolach.
10/10 () dałbym jedenaście, ale nie mogę zagrać, bo mi się konsola rozleciała przy wkładaniu do stacji dokującej:(
#zelda #nintendo #gry #bekazludziniemajacychnintendoswitch
Pobierz
źródło: comment_6aeDgknjC3AQMRSeCqKzAhuzUbOzfzij.jpg
  • 17
@schizotypowycynik: Ja się Cieszę. Takie gównoposty tylko udowadniają że niedorozwinięci gracze (nie mylić z gracze jako ogół) czują się zagrożeni przez "gównosprzęt" z jakiegoś powodu. Pewnie to standardowe "O zgrozo! Jak ktoś może się bawić na czym innym niż to Co ja lubię! Jaka ta gra #!$%@?! O, emulator! Fajnie! Zagram sobie nie jak ci Frajerzy co zapłacili." Poza tym jesteś kretynem co nie robi Riserczu. Byłoby śmiesznie i miałbyś plusy
Pobierz
źródło: comment_FlwfOJP30YU5NhmdKpHGm9jAdxIIRAFV.jpg
@Pantalonek: @MarianKolasa: @DarkAlchemy: ból dupy to maja fani Zeldy. Bo - uwaga, uwaga - nie jest to arcydzieło, a porządnie wykonana gra, która elementy zaczerpnięte z innych gier (od Minecrafta po Drivera) łączy w zgrabną całość. Fani Zeldy to semantyczne nadużycie - fani Zeldy czasem krytykują BotW za brak fabuły, czy nieprzypadające im do gustu rozwiązania.
Również screen wyżej nie pochodzi z gry Rogue, a z Dragon:Age Inkwizycja -
@xerxes931: grałem tylko w "Serca z kamienia", dwa razy odwiedzałem kowala, ale chyba nie ze zbroją. Niemniej oprócz mutagenów działających trochę jak artefakty ze STALKERA, mikstur i zużywania się broni jest jakiś element z Wiedżmina 3, którego Monolith nie powielił? Serio pytam, bo dodatek był za krótki i zbyt intensywny, bym się zagłębiał w system walki i rozwoju postaci. W sumie samo występowanie ekwipunku różni te gry, jednak opierają się na
@Jari9: dlatego nigdy nie popełnij tego błędu co ja i nie próbuj logicznie dyskutować z fanbojami. Bo skończysz jak ja i będziesz poruszał kwestie egzystencjalne kupując bułki w Almie.
W skrócie - według gościa jestem głupi, bo wkleiłem jakąś wariację Ruskich "Jajeczek" zamiast Zeldy, chociaż największy pacan zrozumie to: "haha, gościu twierdzi, że konsola jest jak Ruskie jajeczka (czy jaką tam wersję miał w dzieciństwie)", natomiast z Game&watch nie byłoby to
@Jari9: ale ja nie bóldupię na nic poza głupotą NIEKTÓRYCH fanów tej w miarę w porządku gry. Bo raczej za nazwanie tej gry "w miarę w porządku" nie lecą z łapkami do ekipy miejscowych hultai. Proszę, nie przypisuj mi czego, co mnie nie dotyczy.
A zresztą - "bardzo lubią"... czy jak lubisz jeść kakę to wszystkich co nie lubią oskarżasz o uwielbianie picia siusiu i twierdzisz, że patrzą się na Ciebie