Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie fakt że większość dyskusji, #heheszki , #logikarozowychpaskow w temacie #seks sprowadza się do rozmiarów #beniz .Nigdy jednak nie jest poruszany temat #rozklapciocha

W literaturze jak i w internecie możemy znaleźć przyczyny tego stanu np. rozwiązłe życie oraz poród.
Gdyby świat był czarno-biały to wszystko by tłumaczyło ,niestety tak nie jest.

Dlaczego o tym piszę? Troche wzięło mnie na #feels troche #!$%@? mnie #dyskryminacjamezczyzn w tym temacie.

Akcja miała miejsce dobrych kilka lat temu. Ja lvl17 ona lvl17 z dobrego domu,sąsiadka drzwi w drzwi,lekko pulchna.
Po lekko zakrapianej domówce wylądowaliśmy w łóżku,podczas gry wstępnej podczas #petting moje palce nieświadomie powędrowały do groty rozkoszy. W miarę rozwoju akcji kolejne palce lądowały u celu jak spacex na barce.
Przy 4 palcu który nie napotkał żadnej przeszkody, niestety nie byłem na tyle pijany żeby nie ogarnąc co sie dzieje, beniz automatycznie,chcąc nie chcąc opadł z sił (,)
Na tym incydencie moja przygoda z wyruchaniem sasiadki się kończy, popatrzcie na swoja dłoń z równolegle złączonymi palcami.To sie w głowie nie mieści! Nie była po porodzie,na bank nie prowadziła rozwiazłego trybu życia.
Od dzisiaj na pytanie różowego o wielkość Twojego beniz ripostuj: a jak Twoja rozklapciocha?

#wstydliwewyznania ##!$%@? #niesprawiedliwosc
  • 15
@Konwerter:

->XXI w.
->Faceci nadal myślą że kobiety powinny osiągać orgazm tylko od penetracji pochwy

Mały pr0tip dla tych, co mają kompleksy związane z rozmiarami: istnieje coś takiego jak łechtaczka, i warto się nią bliżej zainteresować, na przykład stymulując palcami czy językiem. Nie mówiąc już o tym, ze odpowiednio długa gra wstępna i "podkręcenie" partnerki wystarczy, żeby osiągnęła orgazm przez stymulację sutków czy... uszek ;) Walenie to nie wszystko, a właściwie
@SweterWPaski:

Nauka mówi cosik innego ;)

Kinsey found that most of the women he surveyed could not have vaginal orgasms. He "criticized Freud and other theorists for projecting male constructs of sexuality onto women" and "viewed the clitoris as the main center of sexual response" and the vagina as "relatively unimportant" for sexual satisfaction, relaying that "few women inserted fingers or objects into their vaginas when they masturbated". He "concluded that