Wpis z mikrobloga

Nie żebym miał jakiś specjalny #boldupy czy coś w tym stylu, ale zasady turniejowe panujące w #csgo to jakaś kpina jest.
1. Średnio raz na 3-4 rundy trafiasz na #!$%@? ruskich debili, którzy oprócz darcia mordy (mam configa już na auto-mute przez tych pajaców ustawionego), to albo co rundę robią głosowanie żeby kogoś #!$%@?ć, albo #!$%@?ą ciebie bo masz najwięcej fragów - ot tak dla zabawy.
2. Ty raz na czas zagłosujesz za #!$%@? kogoś, bo się nie da z nim grać - jeb #!$%@? 7 dni bana za wyjebywanie z drużyny
3. Nie głosujesz za wyjebywaniem z drużyny - w końcu wyjebią ciebie.
4. Zagłosujesz ze 3x żeby kogoś #!$%@?ć (F1) - jeb #!$%@? 7 dni bana za nadużywanie opcji "wyjeb tego pedała z drużyny"
5. Wyjebią ciebie z drużyny kilka razy w ciągu tygodnia (a bo żona wołała i byłeś afk, a bo rzuciłeś źle granata, a bo #!$%@? tak chciał ruski) - jeb #!$%@? 7 dni bana za to, że "#!$%@? cię w #!$%@? razy, więc jesteś #!$%@? i nie będziesz grał w gre"

Za niedługo będzie tak, że bana będą #!$%@?ć za włączenie #!$%@? csa w ogóle.
Człowiek stary (lvl over 30), chciał sobie dla luzu wrócić do starych dobrych czasów, jak za młodego grało się w 1.6 - nie #!$%@?, bo bany jebią na lewo i prawo, a granie na uproszczonym, to jak członek mensy u #bonzo na domówce - ja #!$%@?. Chyba trzeba będzie się w końcu na #bf4 #bf1 przerzucić, albo #arma3 przerzucić, bo valve leci w #!$%@? i zamiast gonić patologię, to normalnym ludziom utrudnia rozrywkę!

#gry #csgo #oswiadczeniezdupy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chozi: Zawsze mnie zastanawia jak wszyscy to robią, że są tacy niewinni i dobrzy, a bany zawsze na tydzień dostają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
2. Ty raz na czas zagłosujesz za #!$%@? kogoś, bo się nie da z nim grać - jeb #!$%@? 7 dni bana za wyjebywanie z drużyny


@chozi: minimum 2x w każdym meczu biore glosowanie za #!$%@? jakiegos debila i jeszcze nigdy bana nie dostalem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@rdkN: ja mam trzeciego, tygodniowego bana z rzędu - pierwszy był bardzo poważny, bo mnie gość #!$%@? i go chyba z 5 razy zabiłem w swojej drużynie - potem ban za zbyt duża ilość głosowań za wyrzucenie - jakieś 5-6 w dwa dni, a dziś 3-5 razy zagłosowałem ZA wyrzuceniem - znowu tydzień bana. To chyba jak się jeden nie "zagoił" to drugi jest równie długi - sam nie wiem.
  • Odpowiedz
@chozi: a próbowałeś grać na Faceit albo ESEA? to też są "meczmejkingi rankedy" tyle że nie valvowskie (dołączasz do lobby i jak 10 graczy zaakceptuje to ci wchodzi na serwer csa)
i gra też jest tam raczej na poważnie jak w "zwykłym" rankedzie od valve
  • Odpowiedz
  • 0
@malibu99: a tak - chciałem zobaczyć, kto z obserwujących ten wspaniały kontent odezwie się, jako pierwszy ;)
Uznaj to za eksperyment społeczny, a siebie za głównego bohatera ;)
  • Odpowiedz