Wpis z mikrobloga

Hej, kończy mi się umowa z nieszczęsnym plusem i dają mi po wielu latach super ofertę na 24 doładowania, nielimitowane rozmowy SMSy i 8gb internetu. Tymczasem w Virgin Mobile na kartę mam wszystko to samo tylko o 1gb internetu mniej bez żadnej umowy. A w abonamencie za 26zł wszystko darmowe i 20gb internetu. Ta oferta wygląda turbo zajebiście i co najważniejsze nie ma się żadnej umowy i można odejść stamtąd w dowolnym momencie. I teraz moje pytanie do ludzi którz w VM są lub byli. Gdzie tu jest haczyk?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#virginmobile #telefony #smartfon
  • 11
@Ludwiggg: napewno nie zostawaj w plusie. Daja super oferte w mixie a pozniej co do czego dochodzi powlaczane jakies inne pakiety i trzeba recznie wylaczac


@pakoraban: tak bardzo to. To ile się namęczyłem żeby mi powyłączali te wszystkie syfy które zeżarły mi kupę kasy to po prostu masakra. Skontaktować się tak z konsultantem który jeszcze jakoś pomoże to jest cud. Głównie dlatego stamtąd wychodzę.
te nielimitowane rozmowy i smsy to tak : 10 zl za sms do wszystkich miesiecznie a rozmowy nielimitowane do wszystkich to juz 35 zl. Szkoda nerwow mysle.


@pakoraban: to o plusie mówisz czy VM? Z tego co mi koleś z plusa powiedział to za 30zł mam wszystko już darmowe, no ale im ufać to jest sport ekstremalny
@Ludwiggg: Mam Virgin w dużym mieście, roaminguję po sieciach, net działa szybko, ale tylko pod Play jest LTE (na równi z każdym użytkownikiem Play, nie ma różnicy), reszta H+. Jak za pół roku się okaże, że 20 giga neta jest platne ekstra, to możesz się wycofać z abonamentu, jest miesiąc wypowiedzenia. Btw za te 26 masz zgodę na wysyłanie reklam. Bez niej to kosztuje 31zł.