Wpis z mikrobloga

Pytanie do posiadaczy hdr-as200v i podobnych: czy w czasie użytkowania na moto często potrzebny jest dostęp do bocznych przycisków i wyświetlacza? Założyłem uchwyt z lewej strony dla lepszego widoku nie biorąc tego pod uwagę i tak teraz się zastanawiam.
#motocykle #kamerasportowa
  • 28
często potrzebny jest dostęp do bocznych przycisków i wyświetlacza


@enjoi: W ogóle w czasie jazdy ich nie używam. Ustawiam raz i już, z resztą wszystko możesz sprawdzić z pilota / aplikacji.
@blubi_su a, to gitara. Nie zdążyłem jeszcze dojść do ustawiania kamery z pilota.
A żeby nie zużywać baterii na wifi, to automatycznie się wyłącza nieużywane po rozłączeniu z pilotem, czy trzeba to samemu zrobić?

@Messix jak nie wiesz o co chodzi, to po #!$%@? postujesz swoje gówno?
@fotograf_warszawiak pytania świeżaka. Instrukcja niewiele wyjaśnia, a wolę zapytać czy po włączeniu nagrywania do czegoś się przydają.
Póki co kwestia wyłączenia wifi, bo do tego trzeba wcisnąć oba boczne albo wybrać pośród opcji.
@enjoi: czego nie wiem? ze jesteś mułem który sam nie wie czy z czegoś korzysta czy nie? lusterka też spytasz jak ustawić bo nie wiesz czy będziesz korzystał?
@enjoi ja nie widzę potrzeby dostępu, używam tylko czasem do uruchomienia kamery jak zamierzam wkrótce nagrywać. zresztą teraz w nowych heldach ledwie czuje czy coś naciskam, te przyciski nie sa zoptymalizowane do użytku w rekawicach. Na kierownicy mam pilota, choć wiem ze to niezbyt energooszczędne rozwiązanie
@debenek po komentarzach myślę, że nie będzie problemu, a w razie czego można obrócić do góry nogami i obraz też podobno z automatu jest normalnie nagrywany. Zresztą jutro sprawdzę.
@enjoi: jeszcze taka uwaga, jak będziesz chciał kamerę połączyć z telefonem -PlayMemories bodajże- i nie miał byś w instrukcji naklejki z hasłem, to wszystko jest w dokumencie tekstowym w pamięci kamery.


Ustawienia dużo wygodniej konfiguruje się przez pilota, chyba najwygodniej, później wyłączasz sobie wi-fi, bo w zasadzie do niczego już nie jest potrzebne :).