Wpis z mikrobloga

@goferek: Jeżeli ma do dla ciebie wartość to proszę bardzo - nikt nie może ci tego zakazać. Śmiechłem tylko z tego, bo IMO kartony nie mają żadnej wartości. Po prostu wyjmujesz z nich sprzęt, stawiasz na szafie, półce i grasz.

  • Odpowiedz
  • 15
Nowy poziom #!$%@? - ochrona ORYGINALNYCH (powtarzam: ORYGINALNYCH) KARTONÓW. xD

@Defender: Ale przecież to, że oryginalne opakowania podnoszą wartość przedmiotu i kolekcjonerzy o nie dbają jest standardem, i to nie tylko w kwestii elektroniki ;d
  • Odpowiedz
Ale przecież to, że oryginalne opakowania podnoszą wartość przedmiotu i kolekcjonerzy o nie dbają jest standardem, i to nie tylko w kwestii elektroniki ;d


@Zwanek: Więc nie nazywajmy tego retrogamingiem, tylko retrokolekcjonerstwem. Retrogaming to granie w stare gierki na ówczesnych sprzętach, a nie fapanie pod samo posiadanie konsoli w oryginalnym (podkreślam: ORYGINALNYM) opakowaniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@goferek: Niestety dziadziusiu nie interesuje mnie sprzedaż,
  • Odpowiedz
  • 3
@Defender a żeś się #!$%@?ł, nie pytam czy to ma sens :) ludzie mają różne #!$%@?, ja mam takie (i jeszcze kilka innych)
Swoją drogą kartony czasem maja wartość większą niż sama konsola.

@RRybak o, to może być to czego szukam. Zaraz poczytam w necie,choc najbardziej zależałoby mi na takim trwardszym materiale. Są akrylowe czy takie plastikowe opakowania w necie, ale na mniej pospolite konsole (jak na zdjeciu) to raczej
  • Odpowiedz
@PanKabaczek folie UV naklejane na szyby w pokoju, a jak to przesada (bo to raczej przesada xD) to pudełka do szklanej szafy wystawowej i ją folią okleić. O wiele ładniejsze niż foliować pudełko, no bez przesady xD
  • Odpowiedz
Retrogaming to granie w stare gierki na ówczesnych sprzętach, a nie fapanie pod samo posiadanie konsoli w oryginalnym (podkreślam: ORYGINALNYM) opakowaniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Defender: Retrogaming to też cała ceremonia podłączania sprzętu, wyjmowania go z pudełka itp. Nazywanie jakiejkolwiek pasji "#!$%@?" świadczy o niskim poziomie oceniającego. Ja kompletnie nie rozumiem zbierających pudełka po zapałkach, ale w życiu bym ich tak nie oceniał.
  • Odpowiedz
Pudełko od Virtual Boy'a w takim stanie jak na fotografii nazywasz #!$%@??


@caezar25: Tak, fapanie po jakieś pudełko nazywam #!$%@?. I nie ważne ile będzie warte. Dla mnie to #!$%@? i nie ma nic wspólnego z retrogamingiem.

Retrogaming to też cała ceremonia podłączania sprzętu, wyjmowania go z pudełka
  • Odpowiedz