Wpis z mikrobloga

@Tibiasz: 4 powody przez które bym nawet nie próbował: gówniak w drodze, roszczeniowe podejście "jeśli blabla to się nawet nie zbliżaj", "uległy"... no i najważniejsze: nie jestem frajerem, który miałby być bankomatem dla jakieś tępej baby + jej bachora.
@Ranger punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Tu nie chodzi o to że ma się związać nie znając jej tylko żeby brał to pod uwagę w tej znajomości i żeby nie marnował jej czasu jeśli nie ma zamiaru zaakceptować gowniaka. Dla kogoś bezplodnego kto chce mieć dziecko to spoko opcja taka młoda mama zapewne - nie ma co mierzyć wszystkich swoją miara
Ja nie mam nic do samotnych kobiet z dzieckiem, no #!$%@? zdarza się, dziewczyna mogła trafić na frajera i się przejechać. Ale jakoś intuicja mi podpowiada, że tutaj mamy do czynienia z typową Karyną skrzywdzoną przez łobuza, ten typ który kocha najmocniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu takie mam przeczucie.
Nie oceniam dziewczyny bo nie wiem jaka jest ale faktycznie zamiast normalnie napisac o dziecku to już ustawia kandydata kim ma być i co robić.
Chyba że kolegi a ktoś koleżanki szuka bo co to za związek na początku bedzie. Koniec ciąży i po porodzie to nawet nie pobzykasz szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do domu Cie pewnie nie zaprosi od razu a wyjść gdzieś teraz też nie
@Akos: to mocno sie mirki zagalopowały XD znam osobiście kogoś, kto wziął dziewczynę z dzieckiem i są szczęśliwi. Nie wiem skąd przeświadczenie, że zawsze dziewczyna z dzieckiem to niecny podstęp i nie może się rzeczywiście zakochać.
@hellyea:

Żaden szanujący się facet nie zainteresuje się kobietą w ciąży z gównoportalu randkowego


gównoportalu randkowego

GÓWNOPORTALU RANDKOWEGO

gównoportalu randkowego

gównoportalu randkowego


Poćwicz czytanie ze zrozumieniem ;*