Wpis z mikrobloga

@Metzger3: To jest prawda co powiedziałeś o Food Emperor. Mnie czasami śmieszy tak jak Kapitan Bomba też mnie śmieszy i nie uważam tego tylko dla gimbazy mimo tylu #!$%@?. Poza tym koleś nagrywa chyba w 3 językach i żarcie które robi wygląda zajebiście. Ale co za dużo(przekleństwa) to niezdrowo ostatnio oglądałem go z ponad 2 miesiące temu.
  • Odpowiedz
@matiseq: atnel - mirek36 , elektroprzewodnik, autostopem na koniec swiata, kreator, elektronika ze smietnika iautomatyka.pl, skazany na film, no i trollsky
(cholera tak patrzac, brakuje odpowiednika na mechanika, nie wiem, koles ktory przerabia sprzet pod wzgledem mechanicznym bo elektronika to juz sie sra)
  • Odpowiedz
@EstradaOrNada: szkoda ze Quaz po przejsciu na Patronite drastycznie osiadl na laurach, obnizyl poziom i do tego ma potezne lagi w recenzjach - nadal brak recek HZD czy Zeldy czy MAE, a dostajemy jakies smety o Long Dark czy artykul sponsorowany o geforce (co komu po recenzji 2 miesiace po premierze?)... chyba tylko Arhn ostatnimi czasy bardziej oklapl od quaza, a juz reklama w formie recenzji HZD nieomal nie dajaca
  • Odpowiedz
@msichal: jest wielu innych samotnikow, ktorzy sa duzo bardziej aktualni, ba! nawet w dzien premier sa u nich recki z materialem video, chociaz jak tak pomyslalem to... nikt z nich nie jest z PL...

btw quaza - piszesz ze jest 1, ze czas i ilosc materialu do przerobienia - wiec po co te z tylka materialy o GFX, Long Dark czy "7 minut o Zeldzie bo robiec recke"? Nie oszukujmy
  • Odpowiedz
Łukasz Jakóbiak z 20m2 Łukasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bartek7498: Szanujmy się naprawdę bez takich głupich żartów

Ja powiedziałbym, że ciekawy jest Sensu Largo choć od 3-4 miesięcy nic nie wrzucali
  • Odpowiedz