Wpis z mikrobloga

@Conquer: Ja kiedyś zatrzasnąłem w szaradzie kluczyki. Włamanie się do własneg auta przy użyciu kawałka drutu zajęło mi minutę... Robiłem do pierwszy raz w życiu xd
  • Odpowiedz
@Conquer: robiłem to samo kiedyś w escorcie, miałem uchyloną lekko szybę bo było gorąco a klucze zatrzasnalem w bagażniku... wyjąłem wycieraczkę i się udało zachaczyc o klamke, ale to było parking na Pradze wiec nie dziwne ze ludzie mieli na mnie w------e ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Conquer: Kiedyś miałem podobną sytuację, wracam sobie w nocy do mieszkania patrzę a tam na parkingu przed blokiem siedzi facet przy starej skodzie z brzeszczotem i chce przez uszczelkę pod szybą za ciengienko złapać. Stoję i patrzę się na niego - myślę interwencja czy klasyczny telefon p-----------z. Koleś widzę miernej postawy więc ew. go nie złapię jak zacznie uciekać, jak będzie sapał to mam bardziej niż realne szanse go poskładać.
  • Odpowiedz