Wpis z mikrobloga

DZIEŃ 3: Na obiad dalej ogórkowa od @ryzy...

Słoik z zupą trafił do mnie, a że ja jedzenia nie zwykłam wyrzucać, to "zupę" jem dalej. "Zupę", bo tak naprawdę mireczki wyżarły samo rzadkie i mi zostawili same pyry na dnie, więc zmiksowałam to co zostało i mam puree ziemniaczane ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo #gotowanietomojapasja (pic rel). Dzięki ryży!

Dzięki wszystkim za party, dopiero dzisiaj porządnie się wyspałam i mam możliwość zrobić wpis dziękczynny.

Weekend był naprawdę zajebisty, zaczął się od zajebistego koncertu Rotting Christ w Bielsku-Białej i poznaniu kilku naprawdę zajebistych osób (dzięki @Jormungand że mnie namówiłeś na przyjazd).

A potem już było tylko lepiej...
Niestety nie uda mi się wszystkich wymienić, więc niech nikt się nie czuje pokrzywdzony.
Podziękowania w kolejności trochę przypadkowej, a trochę nie:
@Jormungand - bo mnie namówiłeś na przyjazd i gdyby nie Ty, to by mnie tam nie było
@wielka_glowwa , @mpower, @malyskrzat, @gorush, @Saute - za organizację
@Sztabowy, @PanKara - że w końcu moglismy normalnie pogadać.
i pozostałej ekipie z kangurolota: @piter232, @hsvduivbsh
#obozugowy - z tych niewymienionych wcześniej @adhezja, @diagnoza, @Stopa_Stefana (zajebiste śniadanie iwgl), @gibpotatoe
ekipie z Gdańska i Wrocławia: @Etykieta, @Nowik, @Wozyack, @bluck, @theia, @IrvinTalvanen (w końcu Cię poznałam!);
i inni: @trollsky (fajnie było Cię poznać osobiście, pojawiaj się częściej), @cebulotron, @cofko, @Blondroll (teraz już Cię zapamiętam!), @MasterSoundBlaster, @Dutch (niespodzianka!!!), @idol89, @NieNajgorzej, @BlackLadybug, @dembski, @rajdi, @Lewitujacy_Judasz, @d0t3r, @ArekJ, @QBA__, @gasu_kurobikari @lays, @browin @RozowaSkarpetka i @TheMan, @miss_alice03
@Mustafek - propsy za zajebisty sernik
CZEMU NIKT DO TEJ PORY NIE NAPISAŁ NIC O ZAJEBISTYM SERNIKU??? Przepis poproszę!

Jeśli chodzi o zdjęcia, mam ich całą masę, postaram się je wkrótce przegrać z aparatu na komputer, przejrzeć, oddzielić ziarna od plew i dam znać - bedę rozsyłać tym, którzy się na nich znaleźli :-).

#slaskiewykopparty
źródło: comment_sZCESEF6bewmTWJaFU9YB5AcflHCWbml.jpg
  • 15
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.