Wpis z mikrobloga

@WujekRada: Zajebiste :-) Zakompleksiona stuleja, z przewlekla depresja nigdy nie doceni kolorow na tym szarym dla niego swiecie, wiec nawet nie czytaj tych komentarzy xD
  • Odpowiedz
@WujekRada: Ja nigdy chyba nie zczaje, od gimbazy mam beke z ludzi, którzy się jarają butami... k---a to jest do chodzenia a nie do wrzucania w internet xD No zajebiste masz buty, naprawdę :D Czujesz się jakiś lepszy? to teraz je ubierz i dalej żyj swoim szarym życiem :p
  • Odpowiedz
@agaciksa: jaka beka xD 2 koła za szpilki :p mam nadzieje, że to wygodne chociaż jest :D

jakbys mnie znala to bys wiedziala ze mam beke ze wszelkiego bogactwa na pokaz xD na chleb cie k---a nie stać ale buty kupisz za 7 stow niubalansy i potem wrzucasz wszedzie na insta na wykop na fejsbuka bo fej sie musi zgadzac xD jaki to ty nie jeste bogacz ruchacz xD beka
  • Odpowiedz
@JestemSzejkiem: ja wychodzę z założenia że jak ktoś kupuje takie rzeczy to jednak ma pieniądze na chleb bo w innym wypadku byłoby to nierozsądne; newbalance nie jest taki drogi, teraz ceny ma już porównywalne do nike. Od Ciebie dowiedziałam się, co chciałam, Dzieki.

Niektóre droższe buty są po prostu opłacalne - np porządne zimowe, raczej takich za pisiont złotych to bym na mróz nie założyła.
  • Odpowiedz