Wpis z mikrobloga

Sytuacja jak w kawale :D
Do omdlałej osoby przyjeżdża karetka i wtarabania się pod samo miejsce zdarzenia na terenie zielonym. Po akcji nie może jednak odjechać, bo ugrzęzła w błocie. Na pomoc przyjeżdża wóz strażacki celem wyciągnięcia karetki z tarapatów. Pech chciał, że i ten wóz nie mógł ruszyć z miejsca z powodu rozmokniętej ziemi. Na pomoc służbom przyjeżdża drugi wóz i to on przerywa kombosa, a załoga staje się lokalnymi bohaterami.
Relacjonowałem dla Państwa ja, @JezelyPanPozwoly, Elbląg, warmińsko-mazurskie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#elblag #coolstory #pogotowie #strazpozarna
Pobierz JezelyPanPozwoly - Sytuacja jak w kawale :D
Do omdlałej osoby przyjeżdża karetka i wt...
źródło: comment_YGkt6fCnpy4XdFzwzJYql3ZGQb12AUDC.jpg
  • 12
@Fevx: dołożyli jeszcze trochę wody od siebie, bo trzeba było umyć pojazdy i posprzątać po sobie asfalt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Patrzę z daleka dwie straże stoją, jedna na sygnałach, myślę, pierwszy dzień wiosny może coś organizują, a tu taka akcja, prócz zaorania trawy zakończona pozytywnie :D
@Fevx: oj, mylisz budynki. Ten przed wojną był siedzibą niemieckiego odpowiednika WKU, a do reformy administracyjnej w 1999 r. mieścił się w nim Urząd Wojewódzki. Siedziba KW PZPR była na ul. Mickiewicza 43 (obecnie Urząd Skarbowy), a Gestapo było w budynku na ul. Chmurnej (dziś Hotel Arbiter).