Wpis z mikrobloga

#drony #fpv #aliexpress #kiciochpyta
Mam pytanie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z kupnem dronów z kamerkami? Zależy mi na jakimś małym dronie, z dobrą kamerą którą mógłbym robić zdjęcia (selfie).

Z tego co widziałem, to wszystkie te chińczyki typu jjrc, eachine wsadzają straszne gówno.
Może coś typu runcam? Tylko wtedy jaki dron mi to uniesie... chciałbym żeby był mały.

Fajny projekt był na kickstarterze airselfie, jednak teraz sprzedają go dwa razy drożej, a mój budżet na te chwilę to maks 500zł.
  • 19
@Natsu9: wiedziałem, ale miałem nadzieję, że może coś takiego będzie robiło w miarę przyzwoite zdjęcia. Jak widać myliłem się ;) Zupełnie nie mam w tym temacie doświadczenia.
Może standardowy zestaw tarantula x6 i do tego kamera xiaomi yi? Jesli sie uprzesz to sie zmiescisz w w tych 500 zł i masz drona własnie chyba 15x15 z kamerą która nagrywa 1080p w 60 klatkach. Na youtube masz mase filmów z takiego zestawu. Sam dron kosztuje 200 zł na banggood, nie wiem jak teraz cena xiaomi yi ale kiedys mozna było kupić za 60 dolców na gearbest ale moge sie mylić.