Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #patologiazmiasta #kiciochpyta #czujedobrzeczlowiek

Gram w warszawskiej, amatorskiej lidze piłki nożnej. Jestem kapitanem drużyny. Wczoraj zawodnik drużyny przeciwnej z premedytacją #!$%@?ł mojemu zawodnikowi głową w zęby. Cztery zęby(dwie górne jedynki i dwójki) do wymiany.

Od razu telefon na policję. Wyzwiska w moją stronę, że jestem konfidentem i frajerem od reszty zawodników drużyny przeciwnej.

Ale mam w dupie ich opinie i uważam, że postąpiłem jak najbardziej słusznie. Złożyłem też wniosek do organizatorów o wykluczenie całej drużyny z ligi i dożywotnią dyskwalifikację.

Gardzę boiskowym bandytyzmem.

Zrobiłem dobrze?
  • 168
@Maliszak: zrobiłeś dobrze. Jednak bo ile tamten jest mądry i nie dał się nagrać itp jak groził, to pewnie powie, że podczas walki o piłkę w powietrzu niechcący trafił głową w szczękę Twojego kolegi, więc może to się ciągnąć w nieskończoność.
@Maliszak Grałem w piłkę 10 lat w amatorskich ligach, nie raz były sytuacje, w których ktoś próbował złamać nogę przeciwnikowi, u nas nikt na policje nie dzwonił tylko po meczu taki osobnik dostawał po ryju, bez żadnej rozmowy. Wiem, że to nic dobrego, ale jeżeli ktoś komuś na prostych nogach wjeżdża w piszczel to sam jest sobie winien, jeżeli nie miałeś ochoty mu po prostu #!$%@?ć to zrobiłeś prawidłowo, piłka to sport
@Maliszak: Szanuje za to co zrobiłeś, ale dziwi mnie jak typ ma 45 lat to co on robi w amatorskiej lidze? Chce za paręnaście lat nie móc wstać z łózka bo stawy przestaną być miłe czy jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maliszak: Kierując się "logiką" Sebixów powinniście winowajcy #!$%@?ć i wybić też zęby. Skoro to Wszawa, to pewnie kierują się mottem Legionistów - skarżyć nie wolno, kapować nie wolno. Odegrać się wolno.
Takie to zwierzęta.
@Impresjonista: Kochany bez 4 tysięcy nawet nie podchodź do wstawiania pojedynczego implantu, o ile wszyscy poruszamy się w tym samym nazewnictwie - wkręcany na tytanowej podstawie. Skoro to Warszawa, to pewnie bliżej 6 tysięcy. Za jeden. Jakby nie liczył to jest to gruby wydatek. Tańsze są oczywiście sztuczne zęby "zawieszane" na sąsiadujących, ale są mniej trwałe i nie tak estetyczne.