Wpis z mikrobloga

K---a, nie wytrzymie. Stoje jak Bog przykazal w Polo Markiet - dział mięsny. Czekam na swoją kolej. Przede mną Grażyna lvl 50+. Mówi do sprzedawczyni: pani, a macie taka kiełbasę, a taką, z krowy, z konia, z indyka, to by chciała, tego, tego nie może bla, bla, bla.
K---a, czy ktoś ma dynamit!!!???? Podchodzę w końcu ja, wziąłem 2 rzeczy, zajęło to 30 sekund - bo wczesniej szybko oblukałem co jest i ci chcę.
A Grażyna dalej coś po zakupie jeszcze by wzięla.!!!
Nie dziwię się, że ludzie w większości do niczego w życiu nie dochodzą, skoro nie potrafią tak prostej decyzji wybrać - jakie mięcho kupić!!!!!!
#grazyna
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BobbyBambo:

ma prawo


I dlatego, że ona ma prawo, to ja mam stać 30 minut, chociaż jestem zmęczona po pracy/treningu i jedyne czego chcę to kupić to j----e mięso i wrócić do domu? Powinni dla tych kretynek zrobić osobną kolejkę
  • Odpowiedz
@Dyrektor-Kawa: to chyba w każdym Polo tak jest :D U nas polędwica sopocka w promocji, kolejka na trzy osoby, a Grażyna na końcu "Dużo macie tej polędwicy? Wystarczy dla mnie też? BO JA TU NA KOŃCU STOJĘ" ...
U mnie w aptece to samo, kupno tabletek na gardło to decyzja tak trudna, jakby miała wydać swoje ostatnie pieniądze
  • Odpowiedz
@BobbyBambo: No ale taka prawda. Te baby nie mają co robić to p------ą 100 lat, niech jedna kupi krakowską, druga sopocką a trzecia jeszcze jakąś inną, później zrobią kółko przed sklepem i tam gadają na ich temat, a nie utrudniają życie innym ;)
  • Odpowiedz
@Amishia: No może to być denerwujące jak gdzieś się spieszy ale to też jest człowiek i to minimum szacunku mu się należy, bo jak czytam niektóre komentarze to chlasnął bym w psyk takiemu gówniarzowi bo go rodzice najwyraźniej szacunku do drugiej osoby nie nauczyli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I co jest zlego w probowaniu nowych potraw zmierzly idioto? Jak ci zalezy na czasie to idz do kasy ekspresowej albo zamow zakupy na dowoz..
  • Odpowiedz
@Amishia ale kogo to interesuje co ty chcesz i jaka jest twoja historia, ten sklep jest dla wszystkich i jak ktos chce sobie wybrac mieso to sobie wybierze mieso, jak sie spieszysz i oczekujesz szybkiej obslugi to nie przychodz na stoiska miesne gdzie mozna wybierac produkty i tylko tam gdzie sie samemu obsluguje..
  • Odpowiedz
@Dyrektor-Kawa: a gdyby nie było tak tej grażyny, to nie zdążyłbyś oblukać i sam musiałbyś się zastanowić bezpośrednio przed ekspedientką - pomyślałeś o tym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz