Wpis z mikrobloga

K---a, nie wytrzymie. Stoje jak Bog przykazal w Polo Markiet - dział mięsny. Czekam na swoją kolej. Przede mną Grażyna lvl 50+. Mówi do sprzedawczyni: pani, a macie taka kiełbasę, a taką, z krowy, z konia, z indyka, to by chciała, tego, tego nie może bla, bla, bla.
K---a, czy ktoś ma dynamit!!!???? Podchodzę w końcu ja, wziąłem 2 rzeczy, zajęło to 30 sekund - bo wczesniej szybko oblukałem co jest i ci chcę.
A Grażyna dalej coś po zakupie jeszcze by wzięla.!!!
Nie dziwię się, że ludzie w większości do niczego w życiu nie dochodzą, skoro nie potrafią tak prostej decyzji wybrać - jakie mięcho kupić!!!!!!
#grazyna
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dyrektor-Kawa: dorzucam do puli stare baby kupujące bilety kolejowe w kasie na dworcu. Zawsze musi dowiedzieć się wszystkich zniżek, wszystkich połączeń do Koziej Wólki. Oczywiście nie na teraz, tylko za 7 miesięcy, bo do znajomej chce pojechać. Co z tego, ze rozkład się zdąży zmienić trzy razy. A za nią oczywiście 20 osób nerwowo spoglądających na tablice odjazdów, a jak to na PKP, okienko otwarte jedno ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
@BobbyBambo To, że ma prawo nie zmienia faktu, że jest p--------a, takich ludzi nienawidzę, poproszę 3 plasterki tego, 5 tego i 7 tego, a może jeszcze to poproszę, a ta szynka to sucha czy taka lepsza trochę? No k---a mać, prawda jest taka, że baby nigdy nie wiedzą czego chcą, nawet przy tradycji kupują coś co jest im niepotrzebne, a później lodówka z------a c--j wie czym i jedzenie się marnuje...
@
  • Odpowiedz
@Dyrektor-Kawa: Słusznie @erteer zauważył, to efekt komunizmu. W latach młodości takiej Grażu, jak wystała w kolejce, to były 3 rodzaje mięsa na stanie, dziś ze 40 w przeciętnym sklepie (ok. 13x więcej) bez stania w kolejce; ciekawe, ile wśród młodych by się znalazło Grażyn, gdyby wrzucono na stan 533 rodzajów mięsa w pobliskim mięsnym :)
  • Odpowiedz
@Dyrektor-Kawa:

Grazyna to jedno, drugie to grazyny na miesnym w polo - kolejka jak po dywan za komuny, jedna obsluguje, dwie mysla czy ten ser w celofanie nie lezy zbyt krzywo....

Bron automatyczna, z ciezka lufa kuta na zimno, zeby sie nie przegrzala.... kur.. jego mac.
  • Odpowiedz