Wpis z mikrobloga

@R1zorz: Nadmiar złych myśli nie pozwala mi się skupić na lekturze. Chyba pójdę zaraz spać. Z upływem czasu jestem coraz bardziej zdumiony jak w serii gier The Sims zaskakująco celnie ujęto pewne aspekty życia, np. nie można się uczyć będąc smutnym, albo, żeby awansować w pracy trzeba mieć wystarczająco dużo przyjaciół. Coś co kiedyś mnie w-------o jako wymysł twórców gry okazało się być rzeczywistością xD
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Nie miałem na myśli jakiegoś tam romansidła, przygody czy sci-fi. A np. "Jak przestać się martwić i zacząć żyć", "Obudź w sobie olbrzyma", albo "Przebudzenie" Anthony'ego de Mello? Mi osobiście takie książki pomagają, pozwalają spojrzeć chłodnym okiem na to wszystko ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: uwierz w siebie, ze wszystkigo mozna wyjsc jak zaakceptujesz stan w jakim jestes a nie bedziesz sie w------l na siebie i zaczniesz myslec co mozesz zrobic zeby z tego wyjsc. To podstawa, chociaz mozez uznac ze p---------e ale nie napisalbym tego gdybym tylko tak myslal, ja to wiem (niestety). Pozniej jak zaczniesz myslec jak z tego wyjsc zauwazysz co Ci jest potrzebne, ze musisz wierzyc w to co chcesz
  • Odpowiedz
@R1zorz: Ostatnio kilka lat temu czytałem jedną z książek tego typu #pdk Doszedłem do miejsca w którym było napisane "przestań zwalać winę na [...] rodziców, całe życie zawdzięczasz sobie". W-------m się i p----------m książką o ziemię. Od tego czasu nie przeczytałem ani jednej książki.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: wymysl jakis sposob, mowienie ze sie nie da jest bardzo latwe, to pojscie na latwizne, mysl o tym az znajdziesz rozwiazanie, czesto jest ono proste, zacznij cos robic np. jakies hobby znajdz, znajdziesz ludzi ktorzy lubia podobne rzeczy i bdziesz mial o czym z nimi rozmawiac, to przyklad tylko
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Zauważ że jak kogoś spotykasz to nikt nie wie kim jesteś. A więc zobacz sam. Możesz być dla takiej osoby kimkolwiek, ona nic o Tobie nie wie. druga sprawa czy ta osoba w to uwierzy czy nie. Ale pomyśl, poza wszystkimi obowiązkami masz wolny czas. Rozpracuj od podstaw swój problem i spróbuj małymi krokami to wszystko ogarniać. Wszyscy mają słomiany zapał i niechęć bo każdy chce natychmiastowych efektów, to
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Przeczytaj ksiomżke Decoco Morreno "Odnajdź w sobie olbrzymiego penisa". Mi pomogła to i tobie pomoże!!!!11 zarejestruj się i bzikaj
A tak serio to jak grube ćpanie ci nie pomaga to znaczy że s---------o się na amen i już nic ci nie pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz