Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
U nas pod blokiem jest sauna gdzie często chodzę ze swoim różowym bo blisko i jest multisport. Moja dziewczyna oczywiście siedzi w ręczniku zamiast majtek i staniku. Wszystko jest fajnie poza wyzwolonymi laskami które prawie za każdym j**** razem zwracają uwagę mojej różowej, że lepiej jest siedzieć z gołymi cyckami xD Wtedy mam ochotę jej wygarnąć że moja dziewczyna w przeciwieństwie do nich ma rozum i godność człowieka i nie musi świecić cyckami przed starymi dziadami. Oczywiście moja dziewczyna tak samo uważa. A i żeby nie było do regulamin sauny nie nakazuje korzystania z niej nago.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na

Czy mam rację?

  • Masz rację 53.7% (87)
  • Nie masz, cycki mojej różowej widziało całe osiedl 46.3% (75)

Oddanych głosów: 162

  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale #!$%@? o tych saunach, matko. W takich mniejszych saunach może i tak jest, że każdy siedzi nago, ale chociażby w saunach hotelowych w np. Gołębiewskim, Stoku, Cottoninie nikt nago nie siedzi, każdy w kąpielówkach, bo ze strefą basenową to jest połączone. I co? Oni też są cebulakami? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak ktoś się krępuje, a regulamin nie zakazuje jakiegoś okrycia w postaci chociażby ręcznika,
@Jimmyjim: A byłeś kiedyś w takim Gołębiewskim? Tam są sauny na 30 osób, przyjeżdżają głównie rodziny z dziećmi, a sama strefa z saunami nie jest jakoś specjalnie odgrodzona od całej reszty. Już widzę jak jakiś 60-letni Janusz biznesmen z penisem na górze wchodzi do sauny, a pomiędzy biegają te dzieciaki. To jest niesmaczne i tyle. Oczywiście, w mniejszych saunach od 18 roku życia, gdzie idziemy konkretnie skorzystać po to, aby poprawić
Jeżeli nie zgadzasz się z jej ideą, to zbuduj sobie własną albo idź do jacuzzi. Koniec tematu


@Jimmyjim: Gdzie jest spisana ta idea, że nagość jest nakazana? Francja też jest jest cebulacka?

In France, the United Kingdom and much of Southern Europe, single-gender saunas are the most common type. Nudity is expected in the segregated saunas but usually forbidden in the mixed saunas.
@Postronny: No napisałem wyżej, że Francja też jest porąbana pod tym względem xD A mówiąc o idei odnoszę się głównie do krajów nordyckich i germańskich, gdzie sauny są niesamowicie popularne. Po prostu mnie to osobiście #!$%@?, jak w saunie siedzi 6 osób i wszyscy są nadzy (oczywiście względnie "okryci" ręcznikiem), a tu #!$%@? się Janusz albo Karyna w hehe stroju kąpielowym albo owinięci w ręczniki jak burrito, bo oni nie będą
@Jimmyjim: Skoro ludzie nie mają problemu ze swoją nagością i siedzeniem nago wśród innych, to jaką im różnicę robi to, że ktoś ma taki problem? #!$%@? się tylko i wyzywasz, bo nie możesz znieść, że ktoś się wstydzi nagości przed innymi.