Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #rozowypasek #mieszkanie

Mam dziewczynę, która mieszka w innym mieście. Studiuję i mieszkam w wynajętym pokoju, zaś ona będzie starała się dostać na studia do miasta, w którym ja aktualnie studiuję i mieszkam. Zamierzamy wynająć wspólnie małe, dwupokojowe mieszkanie. Wiele razy mieszkaliśmy razem przez kilka dni (w sensie, że przyjeżdżamy do siebie). Macie jakieś wskazówki, rady dotyczące mieszkania razem w związku? Właściwie będzie to dla nas taka nowość, bo podział obowiązków, wydatki tylko na nas dwoje etc.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 16
@zarobiona: Jeszcze składanie skarpet w pary i nie zostawianie ich na podłodze. Sam się na siebie wkurzam jak raz na jakiś czas tak zrobię :s
O, a dziewczyna powinna sprzątać swoje włosy z łazienki. Moje współlokatorki miały z tym ogromny problem..
@AnonimoweMirkoWyznania: jak chcesz kupic mieszkanie to na siebie a nie ze ona cos doklada itp. potem zostawi Cie dla jakiegos fagasa dajmy na to w ciagu 5 lat wlozy w mieszkanie 10-20 tysiecy i co zrobisz ? Panie #!$%@? zrobisz @taktoto: ja mu radzę na przyszłość, aby myślał mózgiem a nie sercem, wybolcuje na boku a potem taką kase nie łatwo spłacić szybko. Takich wpisów na AMW było wiele, na