Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy moja dziewczyna powinna spędzać więcej czasu z rodzicami niż ze mną? Czy powinienem akceptować to, że moja dziewczyna jeździ do rodziców (150 km) co drugi tydzień (od czwartku po południu do niedzieli wieczorem) a spotyka się ze mną w weekendy kiedy ma szkołę do 20.00 + 1-2 razy w tygodniu kiedy ma pracę do 20? Rzadko możemy zrobić coś w weekend, bo albo ma szkołę i wtedy jęczy jaka ona nie jest zmęczona a jak ma weekend wolny od szkoły to fru do mamusi i to już w czwartek. Jej rodzice nie są schorowani, mają 50 lat więc są w sile wieku. Wczoraj z nią szczerze pogadałem przez tel. i się obraziła że bronię jej kontaktu z rodziną...

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na

Z kim powinna dziewczyna spędzać większość czasu?

  • Ze swoim chłopakiem 67.7% (105)
  • Z rodzicami 32.3% (50)

Oddanych głosów: 155

  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: Wow, wlasnie zdalam sobie sprawe z tego, jak malo facetow obecnie narzeka na to, ze dziewczyny sa blisko z rodzicami. W sensie... mam wrazenie, ze jeszcze z 5-10 lat temu w kolko narzekalo sie na to, ze tesciowie to czy tamto i ze za bardzo ingeruja w zycie pary.
A teraz? Dupy probuja byc silne i niezalezne, wszystko wiedza lepiej. To mezczyzni sa mocno zwiazani z matkami, nie kobiety.
W
@AnonimoweMirkoWyznania: 50 lat w sile wieku - weź Ty się może jebnij w łeb co ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
moze nudzi ją twoje towarzystwo, w sumie #!$%@? zachowujesz się jak taka cipka - bo ona mi mniej czasu poświęca, bo ktoś jest ważniejszy i tym podobne.

Prawda jest taka, że nie ważne co jest jej rodzice, rodzeństwo powinni być