Wpis z mikrobloga

No witam witam. Chciałbym poruszyć taką sprawę. Około miesiąc temu Kobra zniosła jajo i nie wiadomo co z dzieckiem. Myślę, że warto byłoby upewnić się czy MOPS wie jaką patologią są państwo Kupiec, dlatego proponuję podsyłać do pomocy społecznej najbardziej patologiczne filmy Bonza.

Tutaj nie chodzi o zrobienie na złość Tigerowi. Chodzi o dobro Amelinki, której wychowanie na Melinarnej na pewno nie przyniesie niczego dobrego, a jeżeli zostanie odebrana takim rodzicom, to jest chociaż jakaś szansa, że trafi w lepsze miejsce.

Kontakt do I Wydziału Pracy Środowiskowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi:
Łódź, ul. St. Tybury 16
tel.: +48 (42) 640 70 07; (42) 640 70 15 fax: +48 (42) 640-70-07 w.115
e-mail: 1wps@mops.lodz.pl

PS Nie jestem bareronem, ani nikim innym z apece. Piszę z zielonki, bo nie chcę, żeby na moim głównym koncie był ślad, że interesuję się Uszatkiem.

elo benc

#bonzo #gonzo #uszatylump #klejnotmopsu #melin #uszatyrolmops #uszatypigmej #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #polskiyoutube #infodlafanowelo #elo #tiger #kobra
  • 11
  • Odpowiedz
@bialejajko: @RobakRewolucjonista: Ja #!$%@?... Typowa mentalność polaka: "Sąsiad bije żonę aż słychać na klatce - wyciszę drzwi. Zawiadomienie do mopsu nie jest niczym złym, przecież to mops decyduje jakie podjąć kroki możliwe, że skończy się wizytach i poradach jak dbać o dziecko. Takie działanie nie jest dokuczaniem a dbaniem o dziecko, oczywiście jeżeli nie ściemniacie w zawiadomieniach tak jak jeden wykopek z zawiadomieniami do hotelu.
  • Odpowiedz
@jawor44: a może melin pije z tęsknoty??? ja zakładam taka opcję.
Moja różowa mówi, że szpital mógł powiadomić MOPS (i policję), Kobra wypisana a dziecko w placówce opiekuńczej.
  • Odpowiedz
@jawor44: Raczej nie zostawili a im zabrali. Gdyby chcieli od początku ją zostawić, to melin pewnie w ogóle nie mówiłby o ciąży, te wszystkie rzeczy dla gówniaka którymi się chwalił też raczej nie byłyby potrzebne
  • Odpowiedz
@Certcvq: "Halo policja proszę przyjechać do Internetu, bo jakiś melin przeklina i wyzywa ludzi". To ty masz jakąś komunistyczną/prlowską mentalność. Nikomu nie dzieje się krzywda, więc porównanie z żoną jest idiotyczne. Tacy ludzie mają takie same problemy psychiczne jak Azbest, który jest oddalony od Melina setki kilometrów, ale będzie próbował kontrolować jego życie xD Mops nic nie zrobi i tyle( no, ale możecie nękać MOPS ile chcecie, droga wolna), po prostu
  • Odpowiedz
@RobakRewolucjonista narazie nic sie nie dzieje bo oboje sa w miare swiadomi swoich poczynan. Chodzi mi o ich dziecko ktore bedzie musialo sie wychowywac w rodzinie nieodpowiedzialnych rodzicow. Nie chodzi o wyzywanie hejterow a o ich zachowanie: alkoholizm, jedzenie zbukow, palenie w ciąży.
  • Odpowiedz